Banner 3
verze pro tisk

Máte nečekané výdaje? Pomůže vám půjčka

22. prosinec 2015

Dostali jste se do krátkodobých finančních potíží? Můžete si vzít úvěr. Strach ze závazku není na místě, pokud si půjčujete zodpovědně a víte, že budete mít dostatek finančních prostředků, abyste peníze mohli včas a v plné výši vrátit.

U nebankovní společnosti získáte úvěr snadno

Pravděpodobně jste se již setkali s bankovními úvěry a víte, že pořizování úvěru v bance je složitým procesem. Potřebujete potvrzení o příjmu, různé doklady vaší totožnosti, čeká vás složité prověřování v registrech dlužníků, dotazy týkající se vaší bonity. Trvá to dlouho a navíc nemáte jistotu, že úvěr opravdu získáte. V případě nebankovní půjčky ihned vás ale nic podobného nečeká. Proces uzavření úvěru je mnohem jednodušší. Jak probíhá?

  • Vše je možné sjednávat online.

  • Zvolíte si, kolik chcete půjčit a s jakou lhůtou splatnosti.

  • Vyplníte webový formulář s kontaktními a osobními údaji a odešlete ho.

  • Ve velmi krátké době dostanete informaci, zda vám byl úvěr přidělen.

  • Ozve se vám operátor společnosti a dojedná podrobnosti.

  • Jakmile je vše schváleno a uzavřeno, poskytovatel půjčky posílá peníze na váš účet, případně dostanete peníze osobně, pokud jde o půjčku v hotovosti.

Za první půjčku neplatíte

Když vybíráte poskytovatele půjčky, volte ty, kteří mají nejvýhodnější podmínky. Výhodné je, má-li u první půjčka zdarma, to pro vás znamená výraznou úsporu nákladů. V případě, že si půjčujete poprvé a dodržíte termín splatnosti, vracíte pouze částku, kterou jste si půjčili. Ušetříte tedy za úroky a poplatky spojené s úvěrem.

Malé půjčky pomohou řešit finanční krizi

V uvedených případech se jedná o krátkodobé půjčky se splatností obvykle na 30 dní. Většinou jde o úvěry na menší částky do cca 10 000 Kč, které banky neposkytují. Naopak nebankovní společnosti se tohoto segmentu ujaly a úspěšně se v něm etablovaly. Nabízejí kvalitní služby.

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!