7 hlavních důvodů, proč vsadit na firemní databáze Albertina

13. prosinec 2014

Komerční databáze firem obsahují důležité informace určené přímo k použití – to znamená pečlivě zpracované a zanalyzované, bez nutnosti další časové investice.

V USA, Německu a dalších státech jsou firemní databáze velmi oblíbené. Firmy je nakupují i v době krize, protože kromě efektivního vyhledávání nových klientů také upozorňují na rizika obchodu – například údaji o firmách v platební neschopnosti.

Leaderem českého trhu s databázemi je v současnosti Albertina s úctyhodným počtem 2,7 milionu ověřených záznamů o společnostech. Výhod má však mnohem více – našli jsme 7 hlavních důvodů, proč na ni vsadit:

1. Klientům pomáhá uspořit značné finanční prostředky.

Uživatelé jsou při vyhledávání upozorněni na nízký obrat nebo insolvenci nespolehlivých firem, a ochráněni tak od uzavření ztrátové spolupráce.

2. Firemní databáze Albertina jsou přehledné a pravidelně aktualizované.

Aktualizaci mají držitelé licence z předchozího roku zvýhodněnou.

3. Zákazníci je vyhledávají také pro výjimečný uživatelský komfort.

Albertina – databáze firem je uživatelsky velmi příjemná. Obrat zvolené firmy nebo třeba počet zaměstnanců lze vyfiltrovat jediným kliknutím.

4. Je zde snadný přístup ke kontaktům včetně čísel mobilních telefonů.

Albertina obsahuje informace, které vyhledávače běžně neindexují, a jejichž opatřování zabírá hodně času. Nabízí spojení na důležité osoby – ředitele firem, personální, IT, ekonomické, finanční či obchodní manažery.

5. Databáze Albertina pohodlně nakoupíte přes e-shop.

Databáze firem Albertina nabízí e-shop společnosti Bisnode, v podobě DVD s přehledným ovládacím softwarem. Jednotlivé produkty zahrnují v celcích nebo výběrech přesně cílené skupiny ověřených kontaktů s možností volby různých částí trhu.

6. Ušetříte díky možnosti pořízení databáze jen ze zvolené oblasti.

Databáze firem Albertina využijí velké společnosti i malí živnostníci – všichni, kteří chtějí zkvalitnit svůj marketing, komunikaci a vztahy se zákazníky.

Každý zájemce si z ní přitom vybírá jen to, co skutečně potřebuje. Lze zvolit Silver a Gold verzi, komplexní databázi všech firem či specializovanou podle odvětví – například doprava, reality, prodejci výpočetní techniky, zdravotnictví… Při hledání je k dispozici více než 200 kritérií.

Zajímají vás orientačně ceny? Uvádíme je bez DPH. Měsíčně aktualizovaná databáze firem a institucí Albertina, Silver Edition, stojí 46 800 korun, čtvrtletně pak 32 400 korun.

A jak už bylo uvedeno, cenově výhodné jsou databáze podle jednotlivých odvětví – například Hotely stojí 5 500 korun, Realitní kanceláře 6 900 korun, Databáze obcí s kontakty na starosty 6 200 korun, nebo třeba Střední školy 3 900 korun.

7. Firemní databáze Albertina lze sestavit i na míru.

Tip pro firmy podnikající ve stavebnictví, ale i mnohé další: díky individuální péči Albertiny můžete obdržet skutečně cenné informace. Například se předem dozvědět o veřejných zakázkách, dobře se na ně připravit a následně je získat.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!