Catering pro firmy: Kdy se vyplatí najmout si profesionální cateringovou společnost?

31. květen 2016

V rámci zajištění pohoštění a občerstvení během firemní akce se nabízí možnost najmout si služby profesionální cateringové společnosti. To vás ale samozřejmě bude něco stát. Kdy se tudíž na některou ze společností, které tuto činnost vykonávají, vyplatí obrátit?

Chcete oslnit? Catering je nezbytný

Pokud chystáte akci pro významné obchodní partnery a klienty, případně třeba i pro širokou veřejnost, jíž chcete prezentovat svoje úspěchy a plány, je profesionální catering opravdu na místě. Firma, kterou ke spolupráci přizvete, vám totiž zajistí kvalitní pohoštění ve formě jídel a nápojů. Hosté se tak budou moci dobře najíst a napít tak, jak jsou zvyklí z návštěv restaurací. Nikdy není dobré na oficiální akci podávat jen nějaké obyčejné zákusky či podomácku vyrobené pokrmy. Pohoštění musí mít určitou úroveň.

Na větší akci se bez cateringu neobejdete

Catering pro firmy je ideální v momentě, kdy pořádáte větší firemní akci, na kterou mají dorazit desítky či dokonce stovky hostů. Už jen představa, že byste pro takovýto počet lidí museli vše zajišťovat sami, je doslova utopická. Profesionální cateringová společnost však přípravu pohoštění a občerstvení pro desítky lidí zvládne bez problémů. Stačí ji kontaktovat a domluvit se s ní v dostatečném předstihu.

Jak na výběr firmy?

Při výběru cateringové společnosti se vyplatí dát na reference a předchozí zkušenosti. Například pro catering v Plzni velké firmy volí nejčastěji společnost GastroEvent.cz. Má poměrně bohaté zkušenosti s pořádáním akcí i většího rozsahu. Dokáže připravit pohoštění ve formě bufetů i dalších typů akcí.

Správná cateringová společnost se pozná i podle toho, že vám je schopna zajistit nejen samotné občerstvení, ale také servis, případně pak i doprovodný kulturní program. Na vašich bedrech pak zůstane jen minimum práce při přípravách celé firemní akce.

Pokud pořádáte spíše malou firemní akci, na níž jsou pozváni třeba jen zaměstnanci, profesionální catering nejspíše nebude zapotřebí. A nechcete-li se ani v tomto případě složitě zaobírat přípravou pohoštění, zvolte například rozvoz jídel. Pro tyto účely vám dobré služby nabízí Rozvoz pizzy Plzeň, který zajišťuje Restaurace J. Gotti, oblíbená plzeňská pizzerie.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!