Co chystají podnikatelé na Vánoce: Co bude hitem Vánoc 2012?

3. listopad 2012

Je nejvyšší čas připravit se na Vánoce 2012. Zaměřte se na zboží, které bude v roce 2012 nejprodávanější. Tento rok se očekávají nejvyšší obraty za prosinec v historii České republiky. Ukrojte si z nich i vy.

Příležitost mají nejenom majitelé internetových obchodů, ale i vlastnící e-shopů. Každý sice musí hrát trochu na něco jiného, maximalizaci zisku a zaměření na nejprodávanější zboží ovšem platí všude.

Kamenné obchody

Základem je vánoční výzdoba. I když vám to možná přijde zbytečné, čím větší výzdoba, tím lepší. Reklama, poutače a nejvýhodnější nabídka. V některých případech je vhodné zlevnit bestseller na úroveň nákladů, ostatní zboží by vám mělo dostatečně vydělat.

Nezapomeňte se dostatečně zásobit a připravit na velký nápor. Uvažovat můžete i o další pracovní síle. Největší zájem je každoročně o kosmetiku, parfémy, kutilské náčiní a interaktivní hračky.

E-shopy

Trhákem těchto Vánoc bude elektronika. Nejvýhodnější pozici mají prodejci tabletů a elektronických čteček. Pokud můžete nabídnout tablet nebo čtečku udělejte to. Stejně tak obsah pro tuto elektroniku.

Elektronika je na internetu často nakupovaná, zákazník má totiž mnoho času na výběr, může porovnat všechny technické parametry, případně i projít diskuze. Z těchto důvodů mějte u zboží přehledné informace, srovnávače jsou značnou výhodou.

Nakupování v eshopech musí být pro zákazníka co nejkomfortnější, nabídněte mu vše na vaší stránce. Na největší nápor se připravte kolem 12.prosince. Největší objednávky v roce 2011 byly uskutečněny právě 12.prosince a následně 19.prosince.

Přizpůsobte se potřebě zákazníka a vsaďte na ověřenou klasiku – kosmetika, nářadí, hračky... nebo se dejte na moderní cestu tabletů a elektronických knih.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!