David Kirš a Milionové impérium: Poctivý projekt za poctivé peníze

21. srpen 2012

O Milionovém impériu jsme vás již třikrát informovali. Dnešním článkem bychom rádi ukončili všechny spekulace o důvěryhodnosti a kvalitě tohoto projektu.

Pokud jste se o Milionovém impériu nedozvěděli od nás, možná jste na něj narazili na jiných stránkách nebo vám tento projekt doporučil váš zaměstnavatel. Většina z vás na reklamní emaily nekouká a většinou je maže, ale když vás spolupracující firma nebo váš nadřízený mailem upozorní na nový milionový projekt, zřejmě zbystříte.

Po zhlédnutí prvního videa se většina lidí rozdělila na dvě skupiny. Jedni projektu i Davidovi věří, druzí ho odsuzují za minimum informací a přehrávání spokojenosti a nadšenosti. Já osobně jsem byl zřejmě mezi drtivou menšinou, která měla o Milionovém impériu smíšené pocity.

Do Milionového Impéria se vyplatí investovat

Samotný projekt Milionové impérium vám již v základních videí, které jsou zdarma věnuje základní rady. Pokud vás tyto rady zaujaly, podívejte se na poslední upravené video (zde). Dozvíte se, že celý projekt stojí pouhých 9 750 Kč. Možná chcete oponovat, že 9 750 Kč není malou částkou. Do určité míry máte pravdu. Ovšem do vzdělání je potřeba investovat navíc hodnota členství v Milionovém impériu má hodnotu  minimálně 50 000 Kč (dostanete až 2 lístky na unikátní setkání info podnikatelů v hodnotě 25 000 Kč, neprodejné video ze setkání info podnikatelů v New Yorku – vstupné stálo 10 000 dolarů, motivační video a placený projekt Davida Kirše, který má sám o sobě vysokou cenu).

Davida Kirše neznám, ale mám tři úspěšné přátele, kteří ho znají a z jeho projektů jsou nadšení. Je pravda, že až po jejich kladných referencích jsem uvěřil, že David Kirš je opravdu natolik energetický člověk, který se o své zkušenosti rád podělí. Videa tedy nejsou nikterak podbarvená, David Kirš svým projektům věří (to je vidět i z videa). Pokud chcete být opravdu úspěšní, neváhejte, projekt Milionové impérium je početně i časově omezen.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!