Dobrý podnikatel musí umět cizí jazyky: Zlepšete svoji angličtinu v letním kurzu

3. červenec 2015

Jednatelé a zastupitelé firem, kteří mají být schopní, musejí v dnešní době zcela bezpodmínečně ovládat minimálně 1 světový jazyk. Ideálně je jím angličtina, u některých tuzemských firem je pak výhodná znalost německého jazyka. Co ale dělat, pokud chcete dobře reprezentovat vaši firmu a s cizím jazykem na tom nejste zrovna nejlépe? Zajistěte si jazykový kurz, třeba ve formě intenzivní letní výuky.

Nejvíce firem u nás sídlí v Praze. Není proto divu, že je největší zájem o jazykové kurzy v Praze. Ty krom jiných nabízí jazyková škola IJV – Institut jazykového vzdělávání. V institutu probíhá zejména výuka angličtiny, ale i dalších světových jazyků – němčiny, francouzštiny, španělštiny atd.

IJV nabízí speciální kurzy pro podnikatele a obchodníky

Daná jazyková škola je pro vás jako podnikatele či zástupce firmy výhodná. Kromě klasických kurzů totiž nabízí i specializované jazykové kurzy, které jsou přímo zaměřeny na konkrétní obory. Vám se tak bude nejvíce hodit Kurz obchodního jazyka v angličtině, během něhož si osvojíte komunikaci v anglickém jazyce na úrovni obchodních jednání.

Obchodní jednání mají svá specifika a musíte tak znát přesné výrazy a slovíčka. I díky výše zmíněnému kurzu se je naučíte snadno a rychle. Při případné komunikaci s obchodními partnery, klienty či zákazníky ze zahraničí už zanedlouho nebudete tápat jako doposud.

Kurzy probíhají v malých skupinkách o počtu maximálně 6 osob, a to 1x týdně po dobu 90 minut. Rozhodně si tak na zdokonalení své angličtiny můžete najít čas i tehdy, jste-li hodně časově zaneprázdněni.

Jazykový kurz objednáte online

Jazykové kurzy v Praze v IJV si můžete zajistit online, stačí navštívit webové stránky školy, vybrat si vhodný kurz a provést platbu. Na webu samozřejmě najdete detailní informace o jednotlivých kurzech, zejména jejich časový rozsah, délku trvání i cenu. Navíc si můžete vyzkoušet 1 hodinu zdarma a vyplnit si online test, na jehož základě se dozvíte, jak jste na tom aktuálně s cizím jazykem.

-gia-

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!