E-mail Academy z pohledu účastníka

27. říjen 2012

Projekty Davida Kirše se stáhly do pozadí. Pojďme si celou akci ještě jednou shrnout. Připomínáme, že od dvoudenního semináře, kde jste se mohli dozvědět opravdu hodně nových věcí utekl jeden měsíc. Jak tuto akci hodnotí samotní návštěvníci? Byla skutečným přínosem?

Nyní již fóra téměř ztichla a David Kirš na nás nekouká z každého banneru. To ovšem neznamená, že nechystá něco nového... V tomto článku se dozvíte informace z posledního E-mail Academy. Sami si můžete udělat představu, zda se peníze vyplatí či nevyplatí investovat a zda o tom do budoucna uvažovat.

E-mail Academy

Projekt E-mail Academy Davida Kirše zřejmě netřeba dlouze představovat. E‑mail Academy měla zcela určitě dobrý nápad a to na velmi citlivou záležitost. V České republice má daný segment a celkově info-podnikání velké mezery. David Kirš pouze využil volného místa na trhu a svých zkušeností.

Semináře a poslední dva dny

Vrcholem celé akce byla sobota a neděle 22. – 23.9.2012. Celkem sedmnáct hodin v kongresovém sále v Brně pro účastníky kurzu E-mail Academy zdarma. Navíc mimo Davida měli svůj čas i další úspěšní podnikatelé – Jan Polák a Martin Kalina.

Mohlo by vás zajímat „David Kirš a Milionové impérium: Poctivý projekt za poctivé peníze.

Hodnocení samotných návštěvníků

Příjemné prostředí, zajímaví lidé, nové možnosti a hlavně spousta motivace a nové energie. A výsledek? Rozšířené obzory v oblasti internetové komunikace. Cíl byl tedy splněn. Ovšem stále tady zůstává nejeden otazník.

Někteří účastníci se shodli na zbytečně přehnané motivaci. Někdy se kurz i seminář blíží spíše motivační nahrávce. Mnoho lidí se shodlo na tom, že jim David sice nic revolučního neukázal, ale naznačil, jaký směr může být úspěšný, na co se zaměřit a jak to případně vylepšit.

Ohlasy samotných účastníků jsou pozitivní, ale samozřejmě přístup Davida Kirše nemusí vyhovovat každému, i přesto tento člověk dokázal, že ví, o čem mluví. Pan Kirš je skutečným expertem na info podnikání, od kterého se můžete mnohé naučit.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!