Jak je na tom Wedos: Známe zisk a budoucí potenciál

1. prosinec 2012

Wedos o sobě dal výrazně vědět emisí akcií. Weby se zaplnily množstvím diskuzí, zda akcie koupit či nikoliv. Mnoho vláken bylo velmi pesimistických a jejich zakladatelé již zřejmě smazali své účty a litují, že akcie Wedosu nekoupili.

Wedos je v současné době nejrychleji rostoucí společností ve svém oboru. Wedos je třetí největší hosting v České republice a své cíle má ještě vyšší . To co se konkurenci povedlo za mnoho let, Wedos dosáhl za několik měsíců.

Na Facebookovém profilu zveřejňuje Wedos pravidelně své počínání. V listopadu odhalil obrat, který dosáhl téměř tří milionů za měsíc (bez DPH). Září a říjen jsou nejúspěšnější měsíce v historii společnosti a již nyní netrpělivě čekáme na uzavřený měsíc listopad.

Samotný zisk dosahuje stovek tisíc korun, ovšem Wedos investuje. Kvůli tomu využívá nejmodernější servery v České republice, zajímá se o ekologii – je zelený a hlavně překonává konkurenci a získává na oblibě. Podle současných zpráv by se měly investice postupně oslabovat a provize z každého zákazníka růst i při zachování ceny.  Wedos má dobře vykročeno. O tom svědčí i více než 100 000 registrovaných domén a spokojení zákazníci.

Prodej akcií Wedosu

První kolo akcií Wedosu bylo rychle ukončeno. Dostupné akcie byly během minut prodané a nyní čekáme na druhé kolo. Emise akcií Wedosu jsou bedlivě sledované. Zatímco před třemi měsíci byla situace rozpačitá, nyní nikdo o síle Wedosu nepochybuje.

Wedos na facebookovém profilu odpovídal na otázku, zda bude druhé kolo emisí. Wedos odpověděl že ano a prodej akcií by chtěl uskutečnit ještě v roce 2012. Pokud máte volné finance, uvažujte o akciích Wedosu. Velkou výhodou Wedosu je i vlastnictví. Firma zatím hodně investuje a nevydělává, ale investice se omezí. Navíc Wedos nemá leasing, úvěry ani pronájmy. Firma je naprosto zdravá a připravená expandovat i do zahraničí.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!