Máte nečekané výdaje? Pomůže vám půjčka

22. prosinec 2015

Dostali jste se do krátkodobých finančních potíží? Můžete si vzít úvěr. Strach ze závazku není na místě, pokud si půjčujete zodpovědně a víte, že budete mít dostatek finančních prostředků, abyste peníze mohli včas a v plné výši vrátit.

U nebankovní společnosti získáte úvěr snadno

Pravděpodobně jste se již setkali s bankovními úvěry a víte, že pořizování úvěru v bance je složitým procesem. Potřebujete potvrzení o příjmu, různé doklady vaší totožnosti, čeká vás složité prověřování v registrech dlužníků, dotazy týkající se vaší bonity. Trvá to dlouho a navíc nemáte jistotu, že úvěr opravdu získáte. V případě nebankovní půjčky ihned vás ale nic podobného nečeká. Proces uzavření úvěru je mnohem jednodušší. Jak probíhá?

  • Vše je možné sjednávat online.

  • Zvolíte si, kolik chcete půjčit a s jakou lhůtou splatnosti.

  • Vyplníte webový formulář s kontaktními a osobními údaji a odešlete ho.

  • Ve velmi krátké době dostanete informaci, zda vám byl úvěr přidělen.

  • Ozve se vám operátor společnosti a dojedná podrobnosti.

  • Jakmile je vše schváleno a uzavřeno, poskytovatel půjčky posílá peníze na váš účet, případně dostanete peníze osobně, pokud jde o půjčku v hotovosti.

Za první půjčku neplatíte

Když vybíráte poskytovatele půjčky, volte ty, kteří mají nejvýhodnější podmínky. Výhodné je, má-li u první půjčka zdarma, to pro vás znamená výraznou úsporu nákladů. V případě, že si půjčujete poprvé a dodržíte termín splatnosti, vracíte pouze částku, kterou jste si půjčili. Ušetříte tedy za úroky a poplatky spojené s úvěrem.

Malé půjčky pomohou řešit finanční krizi

V uvedených případech se jedná o krátkodobé půjčky se splatností obvykle na 30 dní. Většinou jde o úvěry na menší částky do cca 10 000 Kč, které banky neposkytují. Naopak nebankovní společnosti se tohoto segmentu ujaly a úspěšně se v něm etablovaly. Nabízejí kvalitní služby.

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petra

středa, 21. únor 2018
15:20

Souhlasím s článkem.. ne že bych byla příznivcem toho, když si někdo bere půjčku na zbytečnosti, ale jak jsem se sama přesvědčila, občas nastanou situace, kdy je rychlá půjčka jediným řešením :)


posted by: Petra (hanzelkova(a)tiscali.cz) [Odpovědět]