Milionové impérium: Vyplatí se do něj investovat?

17. srpen 2012

Tři tréninková videa jsou za námi. Tím také končí bezplatné rady pana Davida Kirše. Pokud jste tyto vide dosud neviděli, můžeme vám je jen doporučit. Ovšem co dále, vyplatí se investice do členství milionového impéria?

Přiznám se, že poslední díl mě zklamal, ale zároveň i nadchnul. Když David Kirš zmiňuje, že jeho vstup zabere asi 20 minut, oddechnul jsem si. Ovšem celková délka videa nakonec 20 minut silně přesáhla. To by samozřejmě nevadilo, kdyby nám video přineslo více informací. Čtyřicetiminutové video informačně dosahuje na desetiminutové. Projekt milionové impérium by vás měl zaujmout, nechat ve vás dojem, pocity atd. K tomu je samozřejmě zapotřebí dostatek času.

Já osobně se neřadím mezi odpůrce ani fanatické fanoušky projektu Milionové impérium. Jak jsem již zmínil, na můj vkus nabízejí současná videa velmi nízký informační tok vzhledem k délce videa. Ovšem  na lidi je nutno zapůsobit a i to je částí tohoto stylu podnikání.

Pustíte-li si poslední video (zde) a vydržíte až do konce, zjistíte, že dostanete dalších 10 videí, fórum, možnost ptát se přímo Davida Kriše, dva zajímavé bonusy a garanci vrácení peněz. Celková částka je dle psychologického hlediska správně řečena až na konci, jedná se o 9 750 korun.

Vyplatí se investice do Milionového impéria?

Z výše uvedeného možná cítíte mírné varování. Jste upozorněni na správné psychologické jednání Davida Kriše atd. Ovšem to rozhodně neznamená nic špatného. David jen ukazuje, že svému oboru rozumí a již v této fázi ho dělá na 100 procent.

Motivační nahrávka nebo knížka stojí kolem 200 korun a David Kirš chce 9 750 korun. Ovšem za tyto peníze slibuje mnohonásobně více než motivační knížky a knížky o info podnikání. Mimo úspory času si platíte za originální know how.

Nikdo z nás nezná podobu placených videí, a proto nelze soudit. Ovšem některé komentáře na jiných stránkách jsou až zbytečně negativní. David Kirš ke vstupu nikoho nenutí, ke konci dokonce přívětivě zmiňuje i návštěvníky, kteří nevstoupí. Navíc jedná se o člověka, který není zelenáčem a už něco dokázal. Svůj současný byznys rozjel tam, kde je velká mezera. Až podle placených videí poznáme, zda má projekt Milionové impérium nabídnout milionové informace nebo se jedná jen o byznys ze strany Davida Kriše. Každopádně garance vrácení peněz dává dostatečnou záruku.

A co si o projektu Milionové impérium myslíte vy?

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!