Podpořte prodej: Facebook a mobilní aplikace zvyšují prodeje

17. červenec 2013

Podnikáte v oblastech (pohostinství, doprava a další), kterým se v posledních letech příliš nedařilo? V tom případě zkuste využít moderních technologií. Ukážeme vám, jak na to.

Vyvěsit jídelníček nebo vaši (i aktuální) nabídku na internet už prostě nestačí. Zákazníci jsou čím dál náročnější a vy se musíte přizpůsobit. Navíc modernizací získáte významnou konkurenční výhodu.

Aplikace pro chytré telefony

Chytré telefony doslova ovládají svět. Většina z nás nějaký ten smartphone vlastní. A jak by bylo jednoduché, kdybyste se pomocí jediné aplikace podívali na denní menu, cenu nebo si dokonce objednali jídlo či zarezervovali stůl...

Skutečně, aplikace pro chytré telefony může zachránit vaše podnikání. Stačí mít určitý nápad, co by aplikace měla umět a následně jen zadáte programátorům. Důležité je obsáhnout všechny současné platformy (iOS, Android, Windows Phone).

Aplikaci pro chytré telefony můžete využít i v dopravě, kde například přijímáte zakázky, nabízíte zvýhodněné ceny na cesty, kdy je automobil prázdný... A samozřejmě i v jiných odvětvích.

Facebook

Různé akce a aktuální dění (včetně denního menu). To by mělo být samozřejmostí. Nutné je i aktivní zapojení do komentářů atd. Facebook je základem mnoha podnikání, je to také nejsnazší způsob, jak o sobě dát vědět. V neposlední řadě nesmíte zapomenout, že je zdarma.

Základem mobilní aplikace je funkčnost a jednoduchost. Cílem má být ulehčit práci, ne ji zkomplikovat složitou aplikací.

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!