Pracovní místa pro odborníky: Jak najít dobré zaměstnání v IT a dalších oborech?

20. duben 2015

Jako uchazeči o zaměstnání se nesmíte omezit pouze na služby místního úřadu práce. Je třeba se aktivněji zapojit do hledání nové práce. Platí to prakticky o všech oborech. Nabídky práce jsou stále častěji poskytovány specializovanými firmami, které se zabývají vyhledáváním příslušných specialistů pro své klienty.

EXPERIS -pomocník pro vyhledání práce

Pracovní místa pro odborníky, jakými jsou například IT specialisté, nákupčí atd., pro své klienty vyhledává společnost EXPERIS, která spadá pod ManPower Group. Jde o jednu z nejvýznamnějších firem, která se zaměřuje na vyhledávání lidských zdrojů. Kromě odborníků na informační technologie shání pro firmy také specialisty z oblasti financí a účetnictví, dále pak také z oblasti zdravotnictví a manažerských postů.

V momentě, kdy v některém z těchto oborů hledáte práci, může vám spolupráce s EXPERIS významně pomoci. Firma nabízí také detailnější spolupráci při vyhledávání nového zaměstnání, která se zaměřuje na rozvoj vaší kariéry. Zejména v případě manažerských postů a prací v IT je v dnešní době stále větší konkurence. Musíte se tak připravit na to, že boj o novou pracovní pozici nebude vůbec snadný. EXPERIS vám práci nejen nabízí, ale pomáhá vám rovněž připravit se na pracovní pohovory. V rámci svých služeb totiž poskytuje i odborné personální poradenství.

Vyhledání specialistů pro vaši firmu

EXPERIS je společností, jejíž služby se vám budou hodit nejen v případě, kdy hledáte nabídku pracovních pozic. Pomůže i těm z vás, kteří naopak potřebují pomoci s vyhledáváním specialistů pro svoji firmu. Najít kvalitní odborníky, jež bude moci vaše firma zaměstnat a plně se na ně spolehnout, není pouze otázkou spolupráce s úřadem práce. Kvalifikované zaměstnance je třeba vyhledávat cíleně, a to právě například ve spolupráci se společností EXPERIS, jež má v tomto směru bohaté zkušenosti.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!