Firemní účetnictví a mzdovou evidenci za vás mohou udělat specialisté

12. červen 2016

Mít v pořádku účetnictví je zejména pro mnohé malé firmy a živnostníky často náročnou záležitostí. Nevyznají se v zákonech, nemají na řádnou správu čas, případně si nemohou dovolit zaměstnat vlastního účetního. Jak se z takovéto svízelné situace dostat? Jednoduše si stačí najmout externí specialisty, kteří vám pomohou.

Nemusíte platit vlastní účetní

Externí firmy provádí vedení účetnictví malým i velkým firmám, které nechtějí či nemohou zaměstnat vlastní účetní. Je to z jistého pohledu i výhodné, neboť platíte jen smluvenou částku, nemusíte platit zdravotní a sociální pojištění za vlastního zaměstnance. Přitom si lze takto domluvit celou řadu služeb.

Komplexní služby nabízí Profitas.cz

Jako příklad kvalitní účetní firmy lze uvést Profitas.cz. Jde o společnost, která vám jako externí firma provede kompletní zpracování účetnictví.

Nabízí jednorázovou i dlouhodobou spolupráci. Zajišťuje například sestavení účetní závěrky, zpracuje vám daňové přiznání k dani z příjmu, DPH, silniční dani apod. Dále vám pomůže v případě, že vás zatěžuje daňová evidence, kterou jste povinni vést jako živnostníci.

V neposlední řadě pak svým klientům Profitas.cz zajišťuje i vedení mzdové agendy. Zpracuje a vypočítá mzdy pro jednotlivé zaměstnance, může spravovat evidenci mzdových listů atd. Zkrátka vše, co se týká mezd a účetnictví.

Firma poradí, jak využít slevy na daních

Díky spolupráci s touto či jinou obdobnou firmou vám odpadne řada starostí. Zároveň se vyhnete případným sankcím ze strany finančního úřadu, který pokutuje firmy, jež řádně nevedou své účetnictví.

Firma nabízí i daňové poradenství a servis v oblasti optimalizace daní. V rámci optimalizace vám zajistí nižší odvody daní díky maximálnímu využití daňových úlev a slev, které je možné realizovat v rámci zákonných parametrů.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!