Potřebujete sestavit korektní účetní závěrku firmy? Pozvěte si auditora

27. leden 2016

Ke zjištění informace, jak si stojí vaše firma z hlediska hospodaření, je potřeba každý rok sestavit účetní závěrku. Jedná o souhrn účetních výkazů za dané období. Aby byla zcela korektní, je dobré si na pomoc pozvat služby auditora.

U některých firem je ověřování účetní závěrky auditorem povinností

Auditor zajistí, že sestavení účetní závěrky proběhne zcela v pořádku a v souladu s platnými právními předpisy ČR.

O tom, kdy je dokonce povinnost zajistit si auditorské služby při účetní závěrce, hovoří přímo zákon o účetnictví. Zatímco malé firmy auditor nemusí navštěvovat, u firem a podniků, které mají například čistý obrat vyšší než 80 milionů korun, už je nezbytné. Stejně tak to platí pro firmy, které mají více než 50 zaměstnanců a jejichž bilanční suma je vyšší nežli 40 milionů korun.

SP Audit – odborníci na auditorské služby a daňové poradenství

Vždy je potřeba zvolit kvalitního auditora, který svoji práci odvede s náležitou pečlivostí, rychle a za přiměřenou odměnu. V tomto směru lze vyzdvihnout společnost SP Audit, s.r.o., která už více než 20 let poskytuje auditorské služby a také daňové poradenství.

Auditoři z SP Audit provádějí audity u firem všech velikostí – od malých až po velké výrobní, které mají stovky zaměstnanců. Dbají přitom na úzkou spolupráci, a to ideálně po celé účetní období. Díky tomu jsou výstupy a zprávy na vysoce odborné úrovni.

SP Audit funguje také jako daňový poradce. Vaší firmě může pomoci optimalizovat daně tak, abyste nemuseli platit státu zbytečně vysoké daně. Poradí třeba s tím, jak využít daňových slev, odpočitatelných položek a dalších možností, které zákony České republiky nabízejí.

Proč spolupracovat s firmou SP Audit?

SP Audit volí mnoho firem nejen díky vysoké odbornosti jejích auditorů a daňových poradců, ale i díky důslednému individuálnímu přístupu a péči, kterou jim během spolupráce věnují. Zaměstnanci společnosti mají komplexní znalosti v oboru a dlouholetou praxi.

Sestavení účetní závěrky rozhodně nepodceňujte. Máte-li jakékoliv potíže, neváhejte se obrátit na SP Audit. Společnost, která vám ráda udělá firemní audit a poradí s daněmi.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!