Chybí vám peníze před výplatou? Běžte na to chytře!

19. únor 2016

Postihli vás nenadálé výdaje, které bohužel „vyždímaly“ vaši peněženku i bankovní účet natolik, že máte obavy, abyste vůbec měli dostatek peněz do další výplaty? Pokud na to půjdete chytře, nemusíte se obávat přílišného strádání. Stačí vědět, že vám pomůže krátkodobá půjčka před výplatou.

Půjčka před výplatou je chytrým řešením

Půjčka před výplatou se v posledních letech stala doslova fenoménem. Nabízí ji stále větší množství soukromých firem. Jde v zásadě o krátkodobý úvěr, který má zpravidla dobu splatnosti do 30 dnů s možností prodloužení.

A to je právě doba, během níž se počítá, že se vymaníte z finančních potíží, protože vám na účet přijde výplata od zaměstnavatele. Jakmile dorazí, stačí vypůjčené peníze vrátit a máte po starostech. Žádné dlouhodobé závazky, jako je tomu případě klasických bankovních a nebankovních úvěrů.

Žádat o peníze můžete z domova, za pár minut je máte na účtu

Velkou výhodu půjčky před výplatou lze spatřovat v tom, že vám poskytne peníze takřka okamžitě. Moderní krátkodobé půjčky jsou poskytovány online s převodem peněz na váš účet ihned po schválení. Peníze tak můžete mít k dispozici klidně i během 10 – 15 minut. Navíc jsou některé půjčky zcela bez poplatků, pokud peníze vrátíte v požadovaném termínu.

Při sjednávání není zapotřebí nikam chodit, stačí obvykle zadat základní údaje o vaší osobě z občanského průkazu do online formuláře a dále uvést vaše pravidelné měsíční příjmy. Ty však není nutné dokazovat pomocí potvrzení o příjmu od zaměstnavatele.

Neumíte šetřit? Úspory.cz vám poradí, jak na to

Spolehlivé a řádně prověřené půjčky před výplatou máte přehledně na jednom místě uvedené na portálu Úspory.cz. Ten se dále zajímá o možnosti, díky nimž byste mohli ušetřit peníze.

Úspory se mohou týkat například povinného ručení a havarijního připojištění, hypoték, ale i plateb za plyn a elektřinu. Ročně se dá na těchto i dalších výdajích ušetřit spousta peněz, řádově jde až o desetitisíce korun.

Buďte chytří při sjednávání půjčky, pojištění i dalších služeb. Díky portálu Úspory.cz budete mít své finance pod kontrolou.

-zah-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!