Krátkodobá půjčka na 30 dní zcela zdarma

21. září 2015

Když hledáme půjčku, zaměřujeme se většinou na několik důležitých parametrů. Mezi ten hlavní spadá zcela určitě výhodnost.

Tu poznáme velmi snadno. Záleží na tom, jak vysoký je úrok a jak vysoké je RPSN. Pokud jsou dané hodnoty nízké, patří daná půjčka mezi ty výhodné. A když máme na mysli nízké hodnoty, nesmíme zapomenout ani na to, že ty mohou být dokonce u nulové. Přesně tím se pyšní PlanetPůjčka.cz. Dnes jeden z nejvýhodnějších úvěrových produktů, který můžete získat. Podívejme se společně na základní charakteristiku půjčky, která je nejvýhodnější na trhu.

Jak získat půjčku zcela zdarma?

Jelikož jsme se dotkli možnosti půjčit si zcela bez úroků a poplatků, je třeba nejprve uvést to, jakým způsobem takový úvěr získat. V podstatě platí, že tato možnost je pro každého, kdo si žádá poprvé. Pokud jste to právě vy, může být půjčka před výplatou zdarma vaše. Důležité je podotknout, že není třeba splnit žádné specielní požadavky, ani nic jiného. Zkrátka odešlete klasickou online žádost, kterou máte vyplněnou do dvou minut.

Kolik peněz si můžete půjčit?

Začneme tím nejdůležitějším, což jsou částky, které je možné si půjčit. V tomto ohledu platí, že částky začínají na sumě 500 Kč a končí na částce 4 500 korun českých. Jsou to ideální sumy, které dnes mnoho lidí potřebuje při řešení svých problémů. Samozřejmé je, že zvolené peníze můžete kombinovat s termínem splatnosti. Ten je v rozmezí 1 - 30 kalendářních dní. Zdá se vám to málo? Potom není problém budoucí prodloužení termínu.

Vyřízení je extrémně jednoduché

Jak jsme zmínili, samotná žádost vám nezabere více času, než jsou dvě minuty. Bát se však nemusíte ani toho, že by bylo jakkoliv složité i samotné vyřízení. Vše může být hotovo do 1é minut od podání vaší žádosti. Vše díky tomu, že není:

  • Nahlíženo do registrů
  • Vyžadován příjem
  • Nutná jakákoliv smlouva, nebo jiná tištěná dokumentace

Vše tedy funguje tak, že si pouze požádáte a následně už čekáte, až proběhne automatický proces vyřízení a krátkodobá půjčka je zaslána na vaše číslo účtu. A jakmile dorazí, je jenom na vás samotných, na co peníze využijete. V tomto směru se není třeba obávat toho, že by bylo nutné dokládat jak účel, tak třeba i následné faktury.

Výhody nekončí

Výše jsme shrnuli několik základních výhod, které tento úvěrový produkt má. Ty ale rozhodně nejsou jediné. Stejně tak se můžete těšit z jasných a hlavně férových podmínek, stejně jako z odpovědného přístupu samotného poskytovatele. Jistotou je i vyřízení online jakýkoliv den, jakoukoliv denní či noční hodinu. K tomu přidejte i vysoké procento schválení a i vám bude jasné, že PlanetPůjčka dnes patří mezi nejlepší možnosti, jaké na trhu vůbec existují. A to nejenom ve chvíli, kdy potřebujete řešit případné finanční komplikace.

Komerční sdělení

-bak-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!