Nebankovní půjčky zdarma - FinMoney.cz poradí

3. leden 2015

Myslíte si, že půjčka musí být vždy spojena pouze s vysokou úrokovou sazbou? Omyl! Ačkoliv mnozí odborníci a různé poradny stále apelují v tom směru, že jsou půjčky nevýhodné, pravděpodobně se ještě nesetkali s možností získat nebankovní půjčky zdarma.

Ačkoliv se to může zdát doslova neuvěřitelně, taková možnost skutečně existuje, a to v segmentu takzvaných mikropůjček. Ve spolupráci s webem FinMoney.cz jsme pro vás připravili nejenom přehled o tom, čím se tyto půjčky vyznačují, ale i charakteristiku těch poskytovatelů, kteří vám zdarma skutečně půjčí.

Proč mikropůjčku?

Základní charakteristikou tohoto typu půjčky je to, že je určena na řešení všech krátkodobých finančních problémů. Může být ideální třeba před výplatou, pokud nemáte z čeho brát, ale stejně tak může být výhodná i ve chvíli, kdy vám přišla neočekávaná složenka spojená třeba s nedoplatkem za plyn.

Této charakteristice poté odpovídají i částky, které si lze vypůjčit. Ty se pohybují od několika set, do několika tisíc korun, o které je žádáno nejčastěji online, ale problémem není ani SMS zpráva. Důležité je dodat i to, že peníze jsou půjčovány na dobu v řádech týdnů, obvykle na jeden měsíc. Do té doby musí být půjčená částka kompletně splacena.

Snadné a rychlé vyřízení

Další výhodou je zcela jistě fakt, že vše probíhá velmi rychle, z pohodlí vašeho domova. Nejsou nutné osobní schůzky, není třeba návštěva pobočky, ani není často nutné dokládat příjem, zaměstnání, nebo výpisy z bankovních registrů. Díky tomu je tento typ půjčky vhodný skutečně pro každého, kdo se dostal do finančních problémů. Nyní se ale už pojďme podívat na ty konkrétní společnosti, které doporučuje FinMoney.cz a které nám tedy půjčí zcela zdarma.

NetCredit

Tento poskytovatel si pro své klienty připravil částky v rozmezí 1 000 – 12 000 korun českých. Daná bezplatná verze je však omezena, a to na sumu 4 500 Kč. Tu lze však získat skutečně velmi rychle, a to do 15 minut od odeslání samotné žádosti. Velmi důležité je v tomto směru vlastnictví bankovního účtu u jedné z velkých bank, jelikož jedině díky tomu může být korunový poplatek, ale i následná požadovaná částka připsána během pár desítek vteřin.

U jiných bank je naopak nutné počítat s možnou prodlevou v řádech hodin. Jinak ale poskytovatel nabídne standardní podmínky, kdy stačí uvést pouze základní údaje z občanského průkazu, bez nutnosti dokládání a vyplňování jakýchkoliv dokumentů.

CreditON

Druhým poskytovatelem mikropůjček, kde si může nový žadatel požádat o peníze bez úroku, je CreditON. Klasická nabídka zahrnuje možnost požádat si o sumu 500 – 20 000 Kč na dobu 1 – 40 dní. Konkrétní bezplatná nabídka se poté vztahuje na sumu 4 000 Kč na maximálně 30 dní. Samozřejmostí jsou všechny běžné výhody, jako vyřízení bez dokládání potvrzení o příjmu, nebo bez nahlížení do registrů.

V mnoha případech může být vše vyřízeno i do několika desítek minut. Výhodou oproti předchozí možnosti je fakt, že není vyžadován korunový registrační poplatek. Díky tomu se celý proces jak žádosti, tak samozřejmě schválení výrazným způsobem urychluje.

Zaplo.cz

Poslední z trojice poskytovatelů, kteří vám mohou půjčit zcela zdarma. Zde je možné zažádat si o částku až 5000 Kč, která může být na vašem účtu do 15 minut. Standardně poté Zaplo nabízí sumy od 1 000 Kč po částku 12 500 Kč. To vše s možností kombinace s délkou splatnosti, která se může pohybovat od 7 do 30 dní.

Drobnou nevýhodou může být jak nutnost registračního poplatku, tak zasílání kopie občanského průkazu. Naopak toto vyváží výhody, jako nenahlížení do registrů nebo nevyžadování informací, ani potvrzení o příjmech a zaměstnání. Jistotou je možnost jednoduché žádosti prostřednictvím webových stránek.

Komerční sdělení

-cop-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!