Opravdu lze získat úvěr úplně zadarmo?

3. listopad 2016

Poslední dobou se často setkáváme s nabídkami rychlých úvěrů, u kterých je kouzelné slůvko ZDARMA. Co vlastně nabídka půjček zdarma znamená a které společnosti tyto úvěry nabízejí? Jak lze poznat, zda se jedná o seriózní nabídku nebo podvod? Na tyto otázky se vám pokusíme stručně odpovědět na následujících řádcích.

Které půjčky jsou nabízeny zdarma?

Pod označením půjčky zdarma jsou myšleny úvěry poskytované zcela bez úroků a bez jakýchkoliv poplatků – zjednodušeně řečeno vrátíte přesně tu stejnou částku, kterou jste si půjčili. Jedná se prakticky výhradně o menší částky, většinou je maximum kolem 5 až 10 000 Kč. Zároveň jsou tyto úvěry pouze krátkodobé, v drtivé většině případů musíte peníze vrátit nejpozději do jednoho měsíce. Celkem logicky je pak půjčka zdarma poskytována každému zájemci jen jednou, při opakované půjčce už se musí uhradit příslušný poplatek.

Jak poznám, že nejde o podvod?

U půjček zdarma nejsou podvody tak časté, protože už z principu jsou tyto úvěry bez poplatků – odpadají tak zde podvodné nabídky, kde lidé nejdříve musejí uhradit vysoký poplatek, aby půjčku získali. I tak je ale třeba, abyste byli opatrní, podvodníci totiž neustále vymýšlejí nové způsoby, jak připravit zoufalé lidi o peníze – především pak ty, kteří nemohou získat půjčku u banky a jsou ochotní si půjčit od kohokoli. To, že je půjčka seriózní, poznáte jednoduše na internetu, když si ji vyhledáte v Googlu nebo ideálně použijete stránky se srovnáním půjček.

Nejlepší půjčky, které jsou zdarma:

Vybrali jsme čtyři nejlepší půjčky, které se napoprvé dají získat zdarma. U těchto společností nemusíte mít strach si podat žádost, jedná se o naprosto solidní poskytovatele.

Zaplo půjčka

První půjčka Zaplo zdarma je poskytována až do výše 8 000 Kč, které musíte splatit do 30 dní. Nabídka je  tak velmi výhodná a rozhodně se vyplatí, jen si ale dejte pozor na to, abyste termín splatnosti nepřekročili. Jinak za zmínku stojí i možnost výběru peněz v hotovosti v trafikách firmy Geco.

CreditAir

V tomto případě je první půjčka zdarma jen do 6 000 Kč, nicméně doba splatnosti je mnohem delší – celých 75 dní. Úvěr se splácí vždy na dvě části a díky prodloužené splatnosti je to asi nejzajímavější půjčka zdarma v ČR.

Ferratum Micro

Společnost Ferratum nabízí více úvěrových produktů, pokud se ale bavíme o půjčce zdarma, jde o úvěr pod názvem Ferratum Micro. Zdarma lze napoprvé získat dokonce 9 000 Kč, vrátit je musíte do 30 dní. Jinak jsou půjčky Ferratum Micro se splatností až na 45 dní.

Via SMS

Spolehlivá a rychlá půjčka, napoprvé lze získat až 6 000 Kč na 30 dní zdarma, jinak u opakovaných půjček je limit až 20 000 Kč (ty už ale samozřejmě zdarma nejsou). Zajímavostí je možnost podat si žádost o úvěr SMS zprávou, platí to ale jen pro registrované klienty.

Ostatní půjčky bez poplatků a úroků

Výše uvedené 4 půjčky nejsou zdaleka jediné, první půjčku zdarma nabízí více společností. Patří mezi ně např. Japonská půjčka od Home Credit, u ní je ale třeba myslet na to, že aby byla zdarma, musíte peníze vrátit do 14 dnů. Z dalších pak stojí za zmínku např. Creditsor, Fastfin nebo Webcredit.

Srovnání půjček se vždycky vyplatí

Možná si řeknete, že u půjčky zdarma nemá smysl používat srovnávače půjček, není to ale tak úplně pravda. I v tomto případě se jejich použití vyplatí, mezi jednotlivými úvěry jsou totiž rozdíly v mnoha parametrech – liší se maximální výše půjčky, doba splatnosti, požadavky na klienty a jiné důležité věci. Nejvíce nabídek na bezplatné půjčky najdete ve srovnávacích portálech CoolPůjčky.cz nebo PůjčkyHned.cz, zajímavé články o úvěrech nabízí také web Půjčko.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Mánička

čtvrtek, 1. březen 2018
17:25

Které půjčky jsou nabízeny zdarma - rychlapujcka-is site


posted by: Mánička (manicka.mlynar(a)seznam.cz) [Odpovědět]