Potřebujete půjčit peníze? Zástava vozu umožňuje získat velké množství finančních prostředků

31. březen 2017

Chcete si půjčit peníze na nenadálé výdaje, ale banka vás vytrvale odmítá? Pokud jste vlastníky motorového vozidla, dají se finanční prostředky snadno a rychle získat jeho zástavou. Potřebujete splnit pouze několik podmínek.

Jaké doklady na zástavu auta nesmí chybět?

Zastavení vozu je možné pouze v případě, že jste jeho skutečnými vlastníky. Znamená to, že musíte bezpodmínečně dodat technický průkaz.

Vzhledem k tomu, že schvalování půjčky probíhá na základě předběžného ohodnocení vozu, je vhodné přidat také příslušné fotografie, na jejichž základě bude moci dojít ke zjištění jeho aktuální hodnoty. Dalším nezbytným dokladem je občanský průkaz, případně další doklad totožnosti.

Jaká vozidla lze zastavit?

Jakmile máte potřebné dokumenty k dispozici, stačí se obrátit na vhodnou společnost, která půjčky na základě zastavení vozu poskytuje. Jednou z nich je kupříkladu firma Zastavuz.cz. Její nebankovní půjčka bez registru je vhodná pro majitele všech motorových vozidel. Nemusíte tak zastavovat pouze osobní automobil, ale také motocykl, skútr, případně i další typy vozidel.

Kolik peněz dostanete a jak dlouho je splácíte?

Půjčka oproti zástavě funguje tak, že poté, co dojde ke zjištění hodnoty vozidla, může vám být poskytnuta suma ve výši až 80 % ceny automobilu. Záleží jen na vás, zda ji využijete do maximální možné výše, nebo vám stačí nižší částka, kterou následně rychleji a bez jakýchkoliv problémů splatíte.

Velkou výhodou nebankovní půjčky bez registru u zmíněné společnosti je fakt, že si lze zvolit její délku s tím, že již po prvních 30 dnech dochází k dennímu vyúčtování, což vám při splacení ušetří peníze, neboť neplatíte zbytečné úroky navíc.

Tím, že jde o půjčku bez registru, nenahlíží se do seznamů dlužníků, které jsou jinak běžně brané v potaz u jiných půjčoven a bankovních ústavů. Šance, že tak získáte potřebné peníze, je velmi vysoká. Při doložení všech potřebných dokladů máte prakticky jistotu sjednání půjčky.

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!