Předčasné splacení půjčky je možné provést bez sankcí

28. květen 2015

Velkou nevýhodou většiny bankovních i nebankovních úvěrů je fakt, že je musíte splácet dle stanovených podmínek až do konce termínu. Jakmile máte zájem o předčasné splacení, musíte zaplatit poplatek, jakousi sankci. Půjčka se vám tak zbytečně prodražuje. Jednou ze světlých výjimek je půjčka bez registru od společnosti Tommy Stachi.

V některých případech se bohužel stává i to, že pokud chce klient splatit úvěr předčasně, musí zaplatit zbytečné sankce. Společnosti Tommy Stachi nabízí férovější jednání. Její půjčka bez registru se dá kdykoliv splatit předčasně a bez sankcí.

Předčasné splacení se vyplatí

Pokud si tedy například půjčíte 30.000 Kč s dobou splatnosti 24 měsíců a po 3 měsících se vaše finanční situace natolik zlepší, že se půjčky chcete zbavit před vypršením smlouvy, máte možnost. Nezaplatíte přitom žádný poplatek navíc, úvěr pak vyjde levněji.

Možnost předčasného splacení není jedinou předností, která nebankovní půjčku bez registru Tommy Stachi charakterizuje. Je totiž snadno dostupná i lidem s nižší bonitou.

Banky i většina nebankovních společností při posuzování žádostí o půjčky nahlíží do centrálního registru dlužníků, případně třeba do registru Solus. Pakliže zde máte nějaký záznam, je šance na získání úvěru prakticky nulová, případně je získáte za značně nevýhodných podmínek. Tommy Stachi však do registrů dlužníků nenahlíží. Stačí, když máte dostatečné měsíční příjmy.

K získání půjčky potřebujete splnit jen několik základních podmínek

Právě doložení pravidelného příjmu je jednou z podmínek, které musíte splnit, pakliže chcete půjčku bez registru Tommy Stachi získat.

Dále vám musí být alespoň 21 let a je potřeba, abyste měli trvalý pobyt na území České republiky. Při žádosti ještě předložíte 2 doklady totožnosti (OP, cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list) a výpis z bankovního účtu. Z něj musí být patrná výše vašeho příjmu, který vám na účet chodí od zaměstnavatele.

Žádost o půjčku bez registru podáte osobně či prostřednictvím internetu

Půjčka bez registru Tommy Stachi se vyřizuje na pobočce společnosti, žádost však můžete podat také online. Na internetu vyplníte formulář. Po jeho odeslání vás kontaktuje zástupce společnosti a dojedná s vámi všechny potřebné detaily.

Vyplacení půjčky na pobočce nezabere ani 20 minut. Peníze z půjčky vyřizované online z domova dostanete na účet nejdéle následující pracovní den po podpisu smlouvy.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!