Profi CZ: Specialisté na vymáhání pohledávek pro firmy

21. duben 2016

Mnohé firmy, které se věnují půjčkám a úvěrům, mají potíže s klienty, kteří včas nesplácejí své závazky. V některých případech nepomáhá ani několikeré upozornění. Pokud i vy máte problém se svými dlužníky, obraťte se na společnost Profi CZ, která vám nabízí efektivní řešení.

Vymáhání dluhů probíhá s vysokou úspěšností

Profi CZ je společností, která se specializuje na vymáhání dluhů. Během několika let, kdy na tuzemském trhu působí, pomohla již celé řadě firem získat zpět pohledávky od klientů, kteří nebyli schopni, případně nechtěli splácet své dluhy včas a řádně.

Společnost má s vymáháním pohledávek pro firmy vysokou úspěšnost. Je to zejména díky tomu, že dlužníky svých klientů oslovuje k zaplacení osobně, nikoliv jen pouhými telefonáty či prostřednictvím emailové komunikace a dopisů. Ty jsou totiž povětšinou neúčinné. Na dlužníka je často zapotřebí působit osobně. Při přímém styku si uvědomí, že svůj závazek dříve či později musí zaplatit, jinak může skončit v exekuci.

Firma za vás podá návrh na exekuci

Pakliže ani poté, co dlužníka zástupci společnosti Profi CZ kontaktují, nedojde ke splacení závazku, může vám firma pomoci podat návrh na nařízení exekuce soudem. Jde o krajní řešení, kterému se většina dlužníků chce vyhnout. Proto i pouhá zmínka o případné exekuci zpravidla způsobí, že dlužník zváží svůj postoj a pohledávku přeci jen uhradí.

Profi CZ vám pomůže vyřešit problémy s vymáháním dluhů, ale například i v situaci, kdy vaší firmě jiné společnosti dluží na neuhrazených fakturách. I tento jev je v poslední době stále častější. Mnohé firmy totiž platí faktury s výrazným zpožděním, případně vůbec. I zde je účinným řešením spolupráce s Profi CZ.

Za služby neplatíte předem

Určitě vás zajímá, kolik vás takováto služba bude stát. Záleží samozřejmě na konkrétním případu a také výši dluhu, který společnost bude vymáhat. V každém případě se můžete spolehnout na to, že neplatíte nic předem, ale až po uskutečněném vymožení pohledávky, případně jejím odkoupení.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!