Půjčka na rekonstrukci a její úskalí

5. listopad 2015

Máte v bytě starý nábytek? Žijete v domě, z něhož odpadává omítka, okapy jsou zarezlé a okna už dávno nepatří k těm, která by izolovala vlhkost a udržovala teplo? A o podlahách raději ani nemluvě. Půjčka na rekonstrukci by to jistě vyřešila, ale je to tak jednoduché? Mohlo by být, pokud byste využili nebankovní úvěr od zavedené společnosti AsisTeam s.r.o.

A proč si vybrat právě tuto společnost a ne žádnou jinou, ptáte se? AsisTeam s.r.o. je předním odborníkem v oblasti nebankovních půjček, má za sebou obrovské množství spokojených klientů a hlavně, široké portfolio jimi nabízených finančních produktů je pro klienty výhodné. No posuďte sami, nízký úrok, který začíná již na báječných 10.99% p. a. a dlouhá doba splatnosti, a to až 25 let, dělá z produktů AsisTeamu s.r.o. ideálního kandidáta pro vaši půjčku. Využijte možnosti expresního vyřízení vašeho úvěru a peníze doputují na váš účet již do deseti dnů od schválení vaší žádosti.

Úrok nabízí AsisTeam s.r.o. fixní, čili se nedočkáte žádných změn jeho výše během celé doby splácení. A pokud budete chtít peníze předčasně splatit, ptáte se? Tuto možnost samozřejmě nabízí také, a navíc nebudou chtít ani žádné poplatky předem. Peníze přece potřebujete získat, ne je předem vydávat a vlastně ani nevědět, zda bude vaše žádost schválena.

Vypůjčit si můžete od 100 000,- Kč až do výše 3 000 000,- Kč, nepotřebujete řešit odhad ceny nemovitosti ani registry dlužníků, protože ty AsisTeam s.r.o. neprohlíží. Využijte zcela transparentních podmínek, které jsou férově nastaveny tak, aby půjčka pracovala pro vás a ne proti vám. Jaké jsou tedy úskalí takového úvěru? Potřebujete si v první řadě zvolit vhodnou společnost, a tou AsisTeam s.r.o. beze sporu je. Podívejte se na reference firmy, které snadno naleznete přímo na jejich webu a přesvědčíte se sami, že jsou pro vás ti praví.

-vyb-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!