Rychlá nebankovní půjčka: Peníze máte na účtu do 15 minut

26. březen 2016

Potřebujete půjčit peníze a nechce se vám absolvovat zdlouhavé vyřizování v bance? Pak právě vám může pomoci společnost ReRum.cz, která nabízí rychlé nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčka je určená pro případ, kdy si chcete půjčit menší obnos peněz na několik dní, maximálně týdnů. Společnost ReRum.cz nabízí konkrétně krátkodobý úvěr do výše 15.000 Kč se základní dobou splatnosti na 7 – 30 dní. Tuto lhůtu je možné za poplatek prodloužit.

Jde o ideální způsob, jak vyřešit náhlý nedostatek peněz. Například v okamžiku, kdy vám zbývá pár dní do výplaty. Než abyste si museli složitě vyřizovat úvěr v bance a čekat na jeho schválení, zde máte peníze do 15 minut na bankovním účtu.

Stačí se registrovat a následně si zvolit výši půjčky a dobu splatnosti

Je to přitom velmi jednoduché. Jako noví klienti se registrujete. V online formuláři vyplníte základní údaje o své osobě. Potřebujete pouze platný občanský průkaz. Dále musíte mít mobilní telefon s aktivním číslem a bankovní účet na vaše jméno.

Napoprvé si můžete půjčit do 5.000 Kč

Po vyplnění úvodního registračního formuláře už můžete požádat o půjčku. Pro nové klienty je rychlá půjčka online možná do výše 5.000 Kč, stálí klienti pak mohou požádat o úvěr až do zmíněných 15.000 Kč. Sami si také zvolíte dobu splatnosti. Minimální doba je 7 dní, maximální pak 30 dní. Pokud byste půjčku náhodou nemohli včas splatit, máte možnost využít prodloužení termínu splatnosti, a to až o 30 dnů. Vyhnete se pak zbytečným sankcím a pokutám.

Půjčka má vysoké procento schválených žádostí

Jakmile dojde k odeslání žádosti, dojde neprodleně k jejímu posouzení. Nejste-li vedeni v registru dlužníků, je téměř 100% jistota, že vám půjčka bude poskytnuta. Po schválení žádosti dochází ihned k převodu peněz. Obvykle to trvá maximálně 15 minut.

Díky nebankovní půjčce bez registru můžete mít peníze k dispozici během pár minut. I samotné splácení je pak velmi snadné, peníze stačí poslat z vašeho účtu na některý z účtů společnosti. Půjčku lze samozřejmě splatit kdykoliv do zvoleného termínu, tedy i předčasně.

Komerční sdělení

-cop-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!