Emise akcií Wedos: K dispozici do konce roku?

4. říjen 2012

Po srpnovém prodeji akcií Wedosu jsme o této společnosti příliš neslyšeli. Prvotní boom opadl a nyní je možné akcie kupovat pouze od současných majitelů. Wedos ovšem něco připravuje.

Srpnový výprodej akcií Wedos

Dne 2.8.2012 bylo uvolněno celkem 30 tisíc akcií Wedosu (z celkových 210 tisíc). Jedna akcie se prodávala za 100 korun. Hodně se spekulovalo o tom, zda akcie koupit, jestli není cena příliš vysoká / nízká a zda je množství akcií adekvátní.

O den později, tedy 3.8.2012 byly již všechny akcie vyprodány. Jednalo se o bleskovou akci. 30 tisíc akcií Wedosu se prodalo za 50 minut. Akcionářů je v současné době stovky.

I když se na webtrhu a podobných množily dlouhá vlákna, proč akcie Wedosu nekupovat, velmi rychle byly do poslední prodány. Nabídka rozhodně neuspokojila poptávku a čekalo se, co bude dál.

Nové emise plánuje Wedos do konce roku

Wedos se na svých facebookových stránkách chlubí dosaženými výsledky. Je například nejrychleji rostoucím hostingem a třetím největším hostingem v ČR. Wedos je 6. největší registrátor cz domén a 2. největší český registrátor eu domén. U těchto pozitivních příspěvků se objevil dotaz „Kdy bude další kolo nákupu akcií.“ Reakce Wedosu „Náš zájem je do konce roku.“

Mohlo by vás zajímat „Akcie Wedosu: proč do nich (ne)investovat?"

Kdy nakoupit akcie Wedosu

Základním předpokladem nákupu akcií Wedosu v druhém kole je pan J. Grill. Jeho odchod ze společnosti, případně odprodání velké části akcií by mohlo mít pro Wedos fatální následky a stejně tak i pro akcionáře.

Druhým faktorem je cena, za kterou budou nové akcie prodávány. I když Wedos v současné době roste, žádného extrémního růstu ceny se zřejmě nedočkáme a cena bude adekvátní.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!