Franklin Templeton: Investice bez poplatků

30. září 2012

Franklin Templeton je jednou z nejslavnějších a především nejúspěšnější investiční společností. Fondy nabízené právě Franklin Templeton jsou jedny z nejvýnosnějších. Vydělat si můžete až desítky procent s nízkou rizikovostí. Víme, jak na to.

Jméno Franklin Templeton můžete mít spojeni s některým z fondů, který nabízí česká, případně zahraniční banka. Je důležité odlišit fondy Franklin Templeton (to, co Franklin Templeton nabízí) a samotný fond Franklin Templeton, jenž je nabízen jinými společnostmi.

Investice bez sprostředkovatelů

Pokud chcete investovat přes banku, zaplatíte nemalou částku za administrativu. Navíc pokud vámi vybraný fond vydělá, banka na tom také utrží nemalou část. V celkovém důsledku se můžete připravit až o padesát procent. Proč tedy neinvestovat přímo, bez banky a s minimálním počtem zprostředkovatelů? Proč se omezovat dalšími předpisy banky, když to jde i bez nich.

U Franklin Templeton máte na výběr ze dvou možností. Můžete si zaplatit pro vás a pro rodinu vstupní poplatek (okolo 50 000 Kč) a dále za své investice (vy ani vaše rodina)  nic neplatíte. Druhá možnost je platit za každou investici určitý poplatek (například 2 000 Kč). Pokud zaplatíte vstupní poplatek, již nikdy od vás Franklin Templeton nebude chtít nic zaplatit.

Žádný věřitel, ale majitel

S Franklin Templeton vám patří to, do čeho investujete. Když se rozhodnete vše po dvou dnech vlastnictví prodat, není to žádný problém. Peníze máte do tří dnů na běžném účtu a to vše bez poplatků. Žádné sankce u Franklin Templeton neexistují.

Mohlo by vás zajímat: "Investice do stříbra: Levná komodita s velkým potenciálem."

Spravný fond

Samozřejmě hodně záleží na volbě fondu. V současné době byste se neměli soustředit na Evropu, která je v hluboké krizi. Ovšem Asie, Indie a fondy některých významných investorů mají minimálně velký potenciál.

Proč tedy nezkusit Franklin Templeton. Společnost, která je v Německu velmi oblíbená. V České republice ještě nespustila reklamní kampaň, zachyťte boom o krok dopředu.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!