Investice do drahých kovů: Podmínky v roce 2017 jsou příznivé pro nákup

5. červenec 2017

Uvažujete-li o nějaké investici, při níž nechcete příliš riskovat, pak vězte, že v letošním roce je poměrně výhodné vložit peníze do nákupu drahých kovů. Investiční zlato a stříbro díky několika faktorům klesá, což je ideální pro koupi.

Hlavní důvody pro investici do zlata a stříbra právě v těchto měsících

Zatímco například v roce 2012 byla cena za trojskou unci zlata téměř 2.000 USD, dnes se pohybuje lehce nad hranicí 1.200 USD. Zdá se to jako velký výkyv, přesto se dá tvrdit, že si zlaté mince a slitky uchovávají svoji relativně stabilní hodnotu. To je jedním z hlavních důvodů, proč se vůbec drahé kovy vyplatí nakupovat. Neriskujete úplnou ztrátu investice. Pokud nakoupíte ve vhodnou chvíli a později výhodně prodáte, dá se i na investičním stříbru a zlatu dobře vydělat.

Nynější nízká cena je dobrou příležitostí ke koupi. Dá se totiž očekávat, že v následujících měsících a letech znovu poroste, dojde-li například ke stabilizaci kurzu amerického dolaru.

U koho cenné kovy pořídit?

Investiční stříbrné slitky a mince, potažmo jejich zlaté varianty nyní nakoupíte přes internet, a to díky společnosti AuPortal. Jedná se o jednoho z předních tuzemských prodejců drahých kovů. Je přímým partnerem ČNB, České mincovny či Münze Österreich, které mince a slitky dávají do oběhu.

Výhoda nákupu u AuPortal spočívá nejen v jeho jednoduchosti, ale také v rychlosti. Většinu zboží má obchod skladem, tudíž vám ho dodá bezprostředně po zakoupení. Všechny ceny jsou fixované na dobu prodeje, takže již v okamžiku nákupu přes eshop přesně víte, kolik za investiční zlato a stříbro zaplatíte.

AuPortal je firmou, která je registrovaná u puncovního úřadu. Díky tomu máte jistotu, že všechny produkty splňují patřičná kritéria a lze je prodávat jako investiční zlato a stříbro.

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!