Investiční zlato: Investice pro všechny

30. listopad 2012

Zlaté investice nejsou typické jenom pro bohaté jedince, fondy a banky. V současné době můžete nakoupit investiční zlato i vy. Je to jednoduché a velmi efektivní. Zajistěte si zlatou budoucnost.

Prodej investičního zlata zajišťují nejenom kamenné obchody, ale i e-shopy. Prodej investičního zlata online je rychlý, za jasnou cenu a velmi bezpečný (především pokud se zaměříte na prověřené e-shopy). Navíc do určité míry anonymní (i to pro vás může být výhodou). Přesto můžete požádat o emailovou podporu a radu před koupí.

Uvědomit byste si měli délku a styl investice. Zlaté slitky kupujete k udržení hodnoty peněz. Vaším základním předpokladem je pokrytí inflace. Ovšem zároveň jsou vaše zisky téměř neomezené a například v posledních letech nabízelo zlato mnohem více než jen pokrytí inflace. Současný trend navíc nenasvědčuje žádnému nepředvídatelnému obratu a cena zlata bude s největší pravděpodobností mířit zase vzhůru.

Proč investovat do zlata

Na trhu jsou i další příležitosti – investiční stříbro, diamanty, fondy, akcie a další. O spořicích účtech, které nabízejí zhodnocení pod úrovní inflace raději ani nemluvě. Ovšem investiční zlato je oproti investičnímu stříbru oproštěno od DPH. Jasnou výhodou zlata vůči diamantům je jedinečnost. Diamanty se začínají synteticky vyrábět, zlato nikoliv. Fondy a akcie zase nabízejí velký risk a to především v současné špatné ekonomické situaci, navíc ani zhodnocení tomuto risku neodpovídá. Zlato je tedy jedinou rozumnou investicí.

Certifikované nejlevnější investiční zlato udělá tu nejlepší službu. Navíc zlatu věří i státy, banky...

 

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!