Návod, jak začít investovat do zlata

4. listopad 2014

Experti na finance doporučují větším i drobným střadatelům investice do zlata. Zlato je totiž výhodnou komoditou, která uchovává hodnotu peněz. A dá se na ní také solidně vydělat. Navíc zlato nepodléhá inflaci. Pro ty z vás, kteří přemýšlejí o investici do zlata, ale neví, jak na to, přináším velmi jednoduchý návod.

Nemusíte obchodovat na burze

Dávno pryč jsou doby, kdy bylo investiční zlato obchodováno pouze na burzách či v několika málo vybraných obchodech. Dnes už se dá zakoupit (a také prodat) online. Díky tomu je investice do zlata daleko dostupnější i drobným investorům.

Stačí navštívit eshop Golden Invest

Stačí vybrat osvědčený internetový obchod, který má dobré reference a máte zde jistotu, že vás nikdo neobalamutí. V tomto ohledu doporučuji zvolit eshop golden-invest.cz. Společnost Golden Invest v něm nabízí zlaté slitky a mince nejrůznějších hodnot a gramáží. Výběr je dostatečně rozmanitý, takže si v něm najde ten svůj „kousek“ skutečně každý z vás.

Nákup zlata online je velmi snadný

Investice do zlata nákupem online probíhá velmi jednoduše. Dá se přirovnat k nákupu běžného spotřebního zboží. I zde provedete výběr do virtuálního nákupního košíku a potvrdíte objednávku.

Rozdíl spočívá pouze ve způsobu placení. Vzhledem k tomu, že se cena zlata každým dnem, byť minimálně, mění, je potřeba stanovit cenu za vybraný produkt v daném okamžiku, kdy provádíte nákup. Proto nejprve na vyzvání zaplatíte zálohu ve výši cca 95% hodnoty zboží.

Následně bude vypočtena finální suma. V případě, že je to nutné, provedete pak stejným způsobem ještě doplatek. Jakmile za zboží zaplatíte, bude vyexpedováno a dopraveno na vámi určenou adresu.

Golden Invest nabízí skutečně jednoduchý způsob, jak začít investovat do zlata. A to i pro ty z vás, kteří s tímto druhem investic nemají žádné zkušenosti. Může se jednat o alternativu k dalším možnostem spoření.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!