Netradiční dárek: Investiční kovy

7. červenec 2014

Snažíte se vymyslet dárek pro novomanžele, k narozeninám, k narození dítěte či z lásky? Zapojte svou duši obchodníka a porozhlédněte se po nějaké dárkové minci. Jistě jí neurazíte a uvidíte, že sklidí úspěch.

Zlatá nebo stříbrná mice?

Výběr mince záleží čistě na vás. Rozhodující bude asi cena. Levněji vás samozřejmě vyjde stříbro, takže můžete nakoupit i větší objem. Zlato ovšem může pro mnohé znamenat víc.

Jestliže nejste finančně omezeni, tak můžete vybírat pouze podle toho, jak se vám mince líbí. V dnešní době existuje mnoho takových, které mají sběratelskou hondnotu, jelikož byly vyrobeny jen v určitém počtu kusů.

Mince jako dárek

Mincovny vědí, že investiční kovy jsou příjemným dárkem, proto razí přímo mince k různým příležitostem. Mohou vám tak usnadnit výběr. Jestliže nechcete koupit nějakou klasickou, můžete zabrousit do kategorie, která se hodí přímo pro vámi požadovanou příležitost.

Mince jsou zdobeny tematicky. Jestliže si nejste jisti, kterou vybrat, můžete pořídit nějakou neutrální. Obchodníci totiž vyrábějí mince se znameními horoskopu, jak těmi činskými tak klasickými, jmény a s různými historickými postavami či oblíbenými zvířaty.

Minci kupujte pouze u ověřených prodejců, abyste někomu nenaletěli. Chybět by neměl certifikát, který dokazuje pravost daného produktu. Mincí je na internetu opravdu hodně a je potřeba si je pečlivě dohledat, abyste se neunáhlili.

Pokud jednou nebudete vědět, co koupit, vzpomeňte si na zlaté a stříbrné mince. Navíc, jakmile nového majitele omrzí, může ji prodat. S velkou pravděpodobností by na takovém obchodu i za nějakou dobu vydělal.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!