Zlaté slitky Argor Heraeus: 5 důvodů, proč si v nich uložit peníze

27. prosinec 2014

Internetový obchod Golden-invest.cz, který patří k významným prodejcům investičního zlata na tuzemském trhu, vám nyní nabízí zlaté slitky Argor Heraeus, a to v několika variantách. Dá se najít hned několik důvodů, proč byste si právě tyto slitky měli pořídit.

1. Ochráníte peníze před inflací

V první řadě jde o výhodnou investici z toho hlediska, že peníze, které do slitků vložíte, budou ochráněny před inflací. Tou se rozumí nárůst cenové hladiny. Laicky se dá říci, že pokud dochází k inflaci, za stejné peníze si nakoupíte méně zboží. V případě, že peníze uložíte do investičního zlata, zůstává jejich reálná hodnota stabilní, nedochází k jejímu snížení.

2. Nemusíte platit DPH

Zlaté slitky Argor Heraeus se vyplatí pořídit také z toho důvodu, že jejich nákup nepodléhá DPH. To ostatně platí pro jakýkoliv typ investičního zlata. Je to jeden z hlavních rozdílů oproti investici do jiných cenných kovů, například stříbrných slitků.

3. Zakoupíte je v hmotnostech od 1g až po 1kg

Pokud jde o samotné zlaté slitky Argor Heraeus, můžete si je pořídit v různých hmotnostech. Jde o vhodnou investici jak pro drobné, tak i pro větší investory. Zmíněný e-shop Golden Invest vám nabízí tyto slitky, které pocházejí od Švýcarské rafinerie, v gramážích od 1 gramu až po 1 kilogram.

4. Jde o slitky s vysokou ryzostí

Investiční zlaté slitky Argor Heraeus mají ryzost 999,9, což dokazuje jejich vysokou hodnotu.

5. Splňují standardy Good delivery

Důkazem toho, že jde o kvalitní produkty, do kterých se vyplatí investovat, je fakt, že splňují veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery. Jde o normu kvality, která je uznávána členy londýnského trhu se zlatem. Při investici do zlata s tímto označením máte jistotu, že je toto investiční zlato likvidní.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!