Co by vám nemělo chybět na firemním webu?

22. červenec 2014

Internet používá většina lidí každý den. Podnikáte? Rozhodněte byste neměli zapomenout na prezentaci své firmy prostřednictvím webových stránek a různých sociálních sítí. Při tvorbě stránek byste však měli dodržet několik pravidel.

Funkčnost stránek

V první řadě je potřeba, aby stránky správně fungovaly. Než přejdete do ostrého provozu, ujistěte se, že odkazy jsou platné a informace pravdivé. Pamatujte si, že stránky jsou pro vás jistým druhem reklamy.

Většina lidí, když něco shání, tak se podívá na internet a projíždí stránky, které jim najde vyhledávač. Volte správně klíčová slova, jedině tak máte možnost, že vás vyhledávače budou umisťovat na přední pozice.

Jelikož mnoho lidí využívá internet v mobilu, je třeba optimalizovat vaše stránky pro mobilní zařízení.

Na stránkách by neměl chybět kontaktní formulář, prosřednictvím kterého vás budou moc zákazníci kontaktovat. Nezapomínejte ovšem vybírat uvedenou mailovou schránku. Jestliže nebudete odpovídat na dotazy v brzké době, věřte tomu, že zákazníci nebudou nadšení.

Sociální sítě

V každém případě si nezapomeňte vytvořit profil na nějaké sociální síti (např. Facebook) a propojit jej s vašimi stránkami. Facebook slouží k rychlé komunikacia sdělování novinek. Navíc tam mohou zákazníci zanechat fotografii či příspěvek, jak jsou s vašimi službami spokojeni.

N sociálních sítích nezapomeňte být milí za každých okolností. I pokud bude zákazník nespokojen, musíte si zachovat kamennou tvář a odpovědět s ledovým klidem. Mějte na paměti, že příspěvky jsou věřejné a každý si tak o vás udělá obrázek.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!