Firemní vánoční večírek, na jakém jste ještě nebyli

10. prosinec 2014

Šéfové je milují, zaměstnanci už méně, ale vrací se každý rok s železnou pravidelností. Firemní vánoční večírky jsou totiž většinou bez nápadu a hlavním tématem je alkohol. Možná vás ale nenapadlo, že existují agentury, které dokáží připravit inteligentní a zábavný firemní večírek, na který se bude ve vaší společnosti ještě hodně dlouho vzpomínat.

A nabídka je opravdu bohatá. Party se může nést ve filmovém stylu, jako western i muzikál. Můžete dokonce sehrát populární Partičku nebo vybrat jakékoliv jiné téma šité na míru přesně vaší společnosti. Navíc i mimo hlavní dění se nebudete nudit. Celý vánoční večírek může být prošpikován nejrůznějšími multimediálními prvky, minihrami a dalším doprovodným programem. Agentura vám pomůže i s přípravou pohoštění. Záleží jen na vás jestli preferujete raut, nebo gala večeři doplněnou o nápoje dle vašeho výběru. Zábava pak pokračuje v doprovodu hudby a o hosty se starají milé hostesky. Na akci dostanete připravený časový harmonogram a vše je doplněno o dekorace ve firemních barvách a dle tématu večera.

 

Služby těchto agentur ale nejsou omezeny jen na vánoční večírky. Nechte pro sebe zorganizovat teambuilding, firemní party, nebo jakýkoliv jiný event na klíč. Solidní společnost vám dokáže sestavit program podle vašeho rozpočtu tak, aby přesně naplnil vaše očekávání. Výhodou u zavedených agentur je široká databáze hotelů, kongresových center a dalších někdy i netradičních prostředí, kde se taková akce dá uspořádat. V eventové agentuře Lemon Production, která má téměř 20 leté zkušenosti na trhu právě takový přístup a zkušenosti najdete. Sehraný tým profesionálů dokáže připravit každou akci jako originál při dodržení realistického rozpočtu. Sledují za vás aktuální trendy a doporučí vám zábavnou formu firemní akce, která by vás jinak nenapadla.        

 

Nezáleží na tom, jestli se jedná o akci pro zaměstnance, nebo obchodní partnery. Správně zorganizovaný firemní večírek spojený s pozitivními emocemi buduje vaší značku. Zažijte takovou událost netradičně, garantujeme vám, že na ni budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!