Firmus a.s.: Pomůže při zakládání společností na klíč

14. prosinec 2014

Chtěli byste podnikat a máte strach z procesu zdlouhavého zakládání nové firmy? Pokud ano, pak rozhodně nezoufejte, jelikož jakoukoli firmu si můžete nechat založit na míru profesionály a není třeba vůbec nic činit.

Výbornou volbou je především společnost Firmus, která dokáže nabídnout špičkové služby a vaše podnikatelské začátky tak mohou být rychlé a nekomplikované. Jaká je tedy vlastně nabídka této společnosti?

Zakoupení již fungující firmy

Základem nabídky společnosti Firmus a.s. je nabídka ready made společností. Jedná se fakticky o firmy, které byly v minulosti založeny za účelem dalšího prodeje potenciálním zájemcům.

Pokud tedy chcete začít podnikat, tak díky koupit této již vzniklé firmy můžete začít ihned bez jakýchkoli prodlev. Zakoupit si můžete klidně společnost na klíč, která bude mít všechny náležitosti, jež jsou k podnikání zcela nezbytné.

Vybírat můžete akciové společnosti, s.r.o. anebo SE. Je ryze na vás, v jaké podobě chce svůj podnikatelský subjekt mít. Každá podoba soukromé společnosti má logicky své plusy i mínusy.

Další nabídka společnosti Firmus

Velmi důležitou roli při podnikání hraje logicky i sídlo společnosti. Jestliže jej máte na nějaké ne příliš prestižní adrese, pak pravděpodobně dojde k tomu, že nebudete úplně úspěšní.

Optimální je zařídit si sídlo společnosti na některé prestižní známé adrese. Společnost Firmus vám to bez větších potíží umožní. Zvolit můžete jak fyzické sídlo, tak i sídlo virtuální. Myslet na toto můžete klidně již při zakládání společností na klíč.

Často postačí ostatně i virtuální sídlo. Korespondence vám bude chodit na vámi uvedenou faktickou adresu. Podnikat tak budete moci v lokalitě, kde máte fakticky třeba výrobu anebo sklady. Sídlo ale bude na prestižním místě.

Komerční sdělení

-fil-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!