Historie společnosti Regus, dodavatele flexibilních pracovišť po celém světě

16. červenec 2013

K úspěchu v podnikatelské činnosti nestačí mít jen dostatečný elán, nadšení, schopnosti a zkušenosti. Velmi důležitou roli hraje zázemí firmy. Každá kvalitní společnost, která chce prorazit na trhu se svými produkty nebo službami, by měla mít kvalitní kancelářské prostory. Jejich nalezení však mnohdy není jednoduchou záležitostí. Z finančního hlediska se zejména začínající firmy snaží minimalizovat náklady a hledají proto pronájmy kanceláří. Se zajištěním kancelářských prostor vám pomůže společnost Regus.

Historie společnosti Regus v České republice začala prakticky ihned po změně režimu, tedy ještě v roce 1989. Během dvaceti let se stala velkou firmou, která pomáhá podnikatelským subjektům pracovat efektivněji. Nabízí jim různé služby.

Více než 1500 center po celém světě

Máte-li zájem o pronájem kanceláře, případně jiná řešení kancelářských prostor, je právě společnost Regus tím, kdo vám bude nápomocen. Firma v současnosti vlastní 1500 obchodních center v celkem 600 městech po celém světě.

V České republice pak Regus ve svých prostorách nabízí pronájmy kancelářských prostor, ale také například alternativní řešení ve chvíli, kdy potřebujete pracovat na cestách a hledáte kanceláře k pronájmu na krátkou dobu. Nechybí ani možnost pronájmu zasedacích místností, obchodních salonků atd.

Flexibilní služby v oblasti řešení kancelářských prostor

Díky spolupráci se společností Regus máte vždy jistotu, že budete moci svoji firmu provozovat dle svých potřeb. A to nejen ve stálých kancelářích, ale prakticky odkudkoliv a jakkoliv.

Zatímco dříve bylo zvykem, že všichni obchodníci pracovali přímo ze svých pracovišť, dnešní trendy ukazují, že k vyšší efektivitě je zapotřebí se často přesouvat na různá místa po celém světě.

Pracovat někde po kavárnách či hotelech však není příliš atraktivní.

A právě na to se orientuje společnost Regus, která podnikatelům v tuzemsku již více než dvacet nabízí spolupráci v oblasti zajištění kvalitního pracovního prostředí. Poskytuje tak flexibilní zasedací místnosti a pronájem kanceláří. Služeb firmy je navíc možné využívat i na dálku.

Během svého rozvoje si získala firma Regus značné množství zákazníků, v současné době již pomáhá více než 800 tisícům klientů. Během let své činnosti změnila dokázala efektivně měnit a rozšiřovat svoji nabídku tak, aby odpovídala současné situaci na trhu.

Více informací naleznete na www.regus.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!