Investice do virtuální kanceláře se vyplatí mnoha podnikatelům

10. únor 2013

Podnikatelé, kteří ke kvalitní činnosti své firmy nepotřebují mít každý den k dispozici kancelářské prostory, mohou investovat do virtuální kanceláře. Pronájem sídla, které je virtuální, se jim v tomto případě vyplatí hned z několika důvodů.

Finance- hlavní důvod k pronájmu virtuálního sídla

Pronájem sídla firmy bývá u mnoha firem dosti významnou položkou. Pakliže společnost sídlí kupříkladu v centru Prahy či Brna, vyjde pronájem sídla klidně i na několik desítek tisíc korun. V momentě, kdy však kancelář není využívána každý den a většinou tak zeje prázdnotou, je zbytečné platit takto horentní sumy. Mnohem více se vyplatí pronájem virtuálního sídla společnosti. Tento specifický pronájem sídla je totiž několikanásobně levnější, přičemž splňuje veškeré zákonné požadavky, které firmám nařizujá právní normy České republiky a Evropské unie ohledně jejich sídel.

Další výhody pronájmu virtuálního sídla

Pakliže jste si založili firmu, ať už vlastní cestou či třeba s pomocí onlineinvest.sk, pak vás může nabídka na pronájem sídla společnosti právem zajímat. Kromě toho, že za virtuální sídlo ušetříte nemalé množství finančních prostředků, získáte i další výhody. Vaše společnost bude oficiálně fungovat na adrese, která vzbudí u klientů či zákazníků respekt, neboť se bude nacházet na skutečně dobré adrese, ne někde na okraji malého města. V žádném případě při tomto způsobu zajištění sídla firmy nebudete mít problémy s finančním úřadem či jinými institucemi, vše je naprosto legální.

S virtuálním sídlem nejsou žádné starosti

Pro případ, že využijete pronájem virtuálního sídla, nebudete muset řešit ani žádné drobné všední starosti, které jsou spojeny s jeho provozem, například nebudete muset měnit prasklé LED žárovky v osvětlení kanceláře, platit účty za vytápění sídla apod.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!