Jak na výhodný pronájem kanceláří v Praze?

29. srpen 2014

V dnešní době se klasický pronájem kanceláře mnohým firmám nevyplatí. Zejména menší společnosti, které mají jen několik zaměstnanců, dlouhodobá smlouva na 5 či dokonce 10 let příliš finančně zatěžuje. Dvojnásob to platí tehdy, je-li kancelář v centru Prahy.

Jak docílíte toho, abyste získali kvalitní prostory pro vaši firmu, a přitom nemuseli platit tisíce či dokonce desetitisíce korun měsíčně? Jednou z možností je pronájem kanceláří na klíč.

Co tento pojem znamená a jaké přináší výhody? Pokud má být místem vaší kanceláře Praha, pak vězte, že se takto dá ušetřit nemalé množství peněz. Zásadní předností kanceláře na klíč je fakt, že neuzavíráte dlouhodobou smlouvu na 10 let. Lze ji sjednat klidně jen na pár týdnů. Díky tomu se zvyšuje flexibilita vaší firmy.

Časově flexibilní pronájem

Společnost Scott & Weber patří k předním tuzemským poskytovatelům kancelářských prostor. Nabízí kupříkladu pronájem kanceláří Praha 4. Kromě možnosti časově flexibilního uzavření smlouvy zaručuje svým klientům také možnost případného navyšování prostor v případě potřeby.

Plně vybavené místnosti, kde lze začít podnikat okamžitě

Kanceláře na klíč jsou výhodné také díky tomu, že jsou jejich prostory již plně zařízeny. Vy se tak nemusíte o nic starat, neřešíte celé týdny nákup vybavení. Vaše společnost tak může začít fungovat prakticky ze dne na den, ihned po uzavření smlouvy.

Atraktivní lokality přilákají nové klienty

Scott & Weber nabízí pronájem kanceláří Praha v atraktivních lokalitách a moderně zařízených objektech. Vaše firma tak i díky tomu má šanci se lépe prosadit na trhu, neboť atraktivní adresa láká klienty a partnery mnohem více nežli sídlo firmy někde na periferii či dokonce kdesi v zapadlé vísce.

Jde o výhodný pronájem, ať už z finančního nebo strategického hlediska. Rozhodně stojí na místě o něm uvažovat v případě, že máte menší společnost a chcete mít její výdaje pod kontrolou.

Komerční sdělení

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!