Jak si zajistit výhodný pronájem kanceláří

28. listopad 2014

Sehnat v Praze levné kanceláře k pronájmu je pro mnoho firem, zejména těch menších a začínajících, dosti složité. Hlavní město je obecně poměrně drahé, což dvojnásob platí pro reality v jeho centru. Pokud i vy hledáte pro svoji firmu co nejlevnější prostory a zároveň je potřebujete zajistit rychle a bez zbytečně zdlouhavého papírování, pak vězte, že to jde.

Nejprve si však zodpovězte otázku, zda je pro pronájem kanceláří Praha skutečně tím nejlepším místem pro vaši firmu. Je pravdou, že zde máte užší kontakt s lidmi, klienty a obchodními partnery. Na druhou stranu je mnoho firem, které mohou s dostatečnou efektivitou vykonávat svoji činnost i v jiných lokalitách.

Levný pronájem plně vybavených kanceláří

Pokud skutečně toužíte získat levný pronájem kanceláří přímo v Praze, pak vás zcela jistě zaujme nabídka společnosti Scott & Weber. Tato firma vám nabízí prostory v moderních kancelářských budovách v atraktivních lokalitách. Jsou vám k dispozici okamžitě po uzavření smlouvy, jež může být sepsána na dobu určitou tak, jak se vám to bude hodit.

Výhodou tohoto pronájmu je to, že kanceláře jsou plně vybavené a zařízené, takže se nemusíte starat prakticky o nic. Jednoduše sepíšete smlouvu a můžete dané prostory okamžitě začít využívat. Pro malé a začínající firmy je tento typ pronájmu výhodný také v tom, že zde nejsou žádné vstupní investice, prostě jen platíte dohodnutý měsíční nájem.

Využijte možnosti pronájmu v Business Centru na Praze 4

Scott & Weber aktuálně nabízí například pronájem kanceláří Praha 4. Konkrétně se jedná o prostory v Business Centru Budějovická alej. Tato moderní kancelářská budova disponuje téměř 40 plně klimatizovanými a vybavenými kancelářemi, nechybí zde ani 2 konferenční místnosti, které si rovněž můžete pronajímat.

Jen těžko v Praze najdete vhodnější kancelářské prostory. A když už, tak vás rozhodně vyjdou o poznání dráž. Nabídka Scott & Weber je solidní, o čemž se už na vlastní kůži přesvědčila nejedna tuzemská i zahraniční firma.

Komerční sdělení

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!