Komunikace na pracovišti: Levně a efektivně

16. březen 2014

Dnes se pokusíme najít co nejvhodnější způsob komunikace mezi zaměstnanci. Existuje vůbec jedna metoda, která by byla výrazně lepší, než jiná? Podívejte se s námi a ušetřete.

Chytrý telefon

Telefon s operačním systémem (iOS, Android, Windows Phone) má již téměř každý. Následně již stačí Wi-Fi připojení, případně datový tarif a komunikace je vyřešena. Vybrat si můžete z několika aplikací pro komunikaci. My vám můžeme doporučit například Viber, případně klasický Skype nebo pro iOS typický FaceTime.

PC a telefon

Trávíte i mnoho času na počítači? V tom případě by pro vás mohla být výhodnější služba od Google, hangouts. Hangouty lze bezproblémově ovládat z PC (přímo z mailu) nebo z mobilního telefonu.

Rozdělení soukromí a práce

Pokud se jedná o malou společnost o pár zaměstnancích, můžete se domluvit na způsobu komunikace. Nebojte se využít dnešních mobilů. Na výběr vhodného programu může posloužit hlasování. Vhodné je vybrat možnost, která není příliš rozšířená a rozdělit tak práci od soukromí.

Datový tarif

V současné době lze využít alternativ v podobě virtuálních operátorů. Jejich služba se často zaměřuje na internet. Například u nového virtuálního operátora Gorila Mobil seženete 0,5 GB za 200 Kč. Na internetu navíc existují ještě lepší nabídky, které vám zabezpečí internet. Psaná komunikace není náročná na spotřebovaná data, ale hovory, potažmo videohovory již ano.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!