Pět výhod, které podnikatelům přináší zapůjčení vozidla z autopůjčovny

3. prosinec 2015

Jako podnikatelé musíte čas od času vykonat služební cestu. A na ni se není příliš vhodné vydávat vlakem či autobusem, už vůbec ne pak nějakým zastaralým vozem, který používáte pro soukromé účely. Co ale dělat, pokud vaše firma nemá vlastní auta? Stačí si sjednat pronájem v autopůjčovně. Tato možnost vám přinese hned několik zásadních výhod.

1. Nečekají vás statisícové náklady

Malé firmy často nemají tolik finančních prostředků, aby mohly investovat do vlastního vozového parku. Navíc by auta nevyužívaly třeba tak často. Pokud je to i váš případ, vyplatí se více právě pronájem auta. Autopůjčovna vám půjčí vozidlo za pár stovek denně. Náklady na firemní vozový park tam budou mnohem nižší, než kdybyste si pořídili vlastní automobil.

2. Máte k dispozici kvalitní vůz

Kvalitní autopůjčovna vám vždy garantuje zapůjčení spolehlivého automobilu. Zpravidla mají stáří do 1 roku. V případě, že zvolíte dlouhodobější pronájem (třeba až na 1 rok), můžete k užívání dostat dokonce zcela nový vůz.

3. Budete dobře reprezentovat firmu

Díky tomu, že v rámci firmy využijete pronajatý moderní vůz s minimem počtu najetých kilometrů, vaši obchodní partneři či zákazníci ocení, že má vaše firma styl a nejezdí v žádných laciných a ojetých vozech, které jsou krátce před rozpadnutím. Možná byste se divili, jak takový dobrý automobil, ve kterém přijedete na pracovní schůzku, dokáže ohromit a pozvednout vaše šance na úspěch.

4. Jste vždy mobilní

Služeb dobré a spolehlivé autopůjčovny můžete využít po celý rok. Jakmile potřebujete, stačí kontaktovat zástupce a domluvit se na podrobnostech.

Jako příklad kvalitních služeb lze uvést Autopůjčovnu Taggart. Ta nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, a to včetně populárního operativního leasingu. Auto vám po domluvě přistaví tam, kam si budete přát. K dispozici máte například i nonstop asistenční službu.

5. Můžete jezdit po celé Evropě

S vozidly od zmíněné autopůjčovny nejste nijak omezeni, co se týče najetých kilometrů. Klidně se tak můžete vydat na druhý konec Evropy. V případě potřeby vám navíc rádi zapůjčí také různé doplňky – autosedačky, nosiče, zavazadlové boxy atd.

Pokud chcete jak podnikatelé jezdit v kvalitním voze a zrovna nemáte na jeho koupi, je autopůjčovna jistě tím nejlepším a snad i nejlevnějším řešením. Minimálně na dobu několika týdnů či měsíců.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!