Podnikání v cizině: založení firmy v Maďarsku

15. únor 2013

Podnikatelé, kteří se nespokojují s podnikatelskou činností v rámci naší země nebo Slovenska, mohou bez větších potíží expandovat i do dalších zemí v Evropské unii. Překvapivým zjištěním je fakt, že poměrně značné množství podnikatelů chce zakládat nové společnosti v Maďarsku. Přitom založení firmy v Maďarsku je podobně složitým procesem jako založení společností v České republice či na Slovensku. Výrazným hnacím motorem, který tyto podnikatele vede právě k založení firmy v Maďarsku, jsou tamní poměrně nízké daně a také menší administrativa, která je s činností firem v této zemi spojena.

Založení společnosti v Maďarsku bez větších prodlev a starostí

Pakliže uvažujete o založení společnosti v Maďarsku, může vám výrazně prospět spolupráce se společností m2b.sk. Tato společnost se krom jiného zabývá právě pomocí při zakládání společností v Maďarsku. Vzhledem k tomu, že cestování do Budapeště je časově i finančně poměrně náročné a vyřízení všech formalit by trvalo hodně dlouho, je mimořádně efektivní nechat založení firmy v Maďarsku právě na společnosti m2b.sk. Ta za vás vyřídí všechny nezbytné náležitostí, do 20 pracovních dní tak bude vaše nová zahraniční společnost zapsána v tamním obchodním rejstříku, a to se všemi náležitostmi, které jsou s tímto úkonem spojeny.

Vše od návrhu na založení firmy až po registraci na příslušných úřadech

Firma m2b.sk vám připraví příslušné dokumenty, zajistí úhradu všech správních poplatků, vypravuje návrh na zápis a podá jej k příslušnému úřadu a registruje společnost kvůli dani z příjmů. Vy se tak nebudete muset o nic starat a za pár dní budete mít zcela novou společnost, jejíž sídlo bude v Maďarsku.
V Maďarsku můžete podnikat ve všech oborech, stejně jako jste zvyklí z tuzemska. Pro zviditelnění vaší nové firmy si nezapomeňte nechat udělat pěkné a moderní reklamní bannery, které do vaší firmy přilákají nové klienty a zákazníky.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!