Přivýdělek na YouTube: Reklama, která si vydělá

25. červen 2014

Investice do reklamy jsou většinou jednorázové a v delším horizontu již nenávratné. To všem rozhodně neplatí o YouTube. Pojďte se s námi podívat, jak si na YouTube můžete vydělat i vy a to dokonce několikrát. Je to snazší, než si myslíte.

Výdělek na YouTube

Každý z nás zná ty otravné reklamy z YouTube. Pokud jste doposud mysleli, že tam jsou kvůli samotnému YouTube, není to zcela pravda. Tyto reklamy jsou u videa i kvůli samotným přispěvovatelům. Dle YouTube jde totiž více než polovina z této reklamy samotnému autorovi videa.

Jak na YouTube vydělat

Založte si účet, požadujte odměnu z vložených videí a vkládejte originální videa, která jsou plně ve vaší režii. Obraz i zvuk musí být originální, jinak se místo odměny dočkáte zablokovaného účtu.

Následně potřebujete co nejvíce diváků. Shlédnutí rostou a roste i vaše konto, které si po překročení určité částky, 2 000 Kč, můžete nechat vyplatit.

Co natáčet

Nejlepší je spojit natáčení videa s další užitečnou věcí. Máte eshop? Natáčejte krátké videorecenze na produkty, natočte aspoň vlajkové lodě, udělejte porovnání a vydělávejte. V každé recenzi na začátku a na konci zmíníte eshop. Pokud bude po produktu dostatečný zájem, ideálně se jedná o novinku, shlédnutí se jen pohrnou, s nimi budete vydělávat prodejem a ještě příjmem z YouTube. Natáčet nemusíte v ateliéru, lze to i venku nebo na všem pracovním stole. K natáčení vám postačí fotoaparát nebo lepší mobilní telefon, ideálně uchycen (ve stativu).

Videa na YouTube mohou přinést úspěch a to hned několikrát. Nespoléhejte jen na YouTube a podpořte eshopy a propagujte další prodeje.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!