Proč je výhodné mít sídlo společnosti v Praze?

17. červen 2015

Pokud si založíte společnost, případně si koupíte ready made, pak nezapomeňte na to, že právní předpisy vyžadují, aby měla firma sídlo, které musí být zapsané v obchodním rejstříku. Při hledání vhodného místa, kde budete sídlit, je ale praktické si uvědomit, že šance na úspěch v podnikání se zvýší, pokud bude sídlo v atraktivní lokalitě. V tuzemsku je jí centrum Prahy.

Sídlo společnosti v Praze je ideální pro společnosti, které chtějí uspět v konkurenčním boji. Adresa v centru Prahy přidává firmě na významu, je pak žádanější mezi klienty a obchodními partnery. Vždy v nich vzbudí více důvěry firma se sídlem v Praze než společnost, která má sídlo v nějaké zapadlé obci.

Sídlo v Praze je však výhodné i z praktických důvodů. Máte mnohem užší kontakt se státními orgány, zároveň ale nejste tolik na očích finančnímu úřadu.

Když sídlo v Praze, tak v business centru

Nejlepším řešením je zajištění sídla firmy přímo v některém z business center, kterých je v Praze celá řada. Centra jsou totiž obvykle plně zařízena a připravena pro podnikatele, není třeba řešit například internetová připojení, dispoziční členění či vybavení kancelářským nábytkem. Z tohoto pohledu se nejvíce vyplatí pronajmout si plně zařízené kanceláře.

Nabídka společnosti Scott & Weber

Se zajímavou nabídkou přichází společnost Scott & Weber, která provozuje několik business center přímo v samotném centru hlavního města.

Pronajímá plně zařízené kanceláře s full servisem. Kromě toho zajišťuje i prodej ready made společností, případně vypomáhá svým klientům se založením společností všech typů, od s.r.o. až po akciovky.

Co se týče sídel, orientuje se především na společnosti, které hledají profesionální zázemí. Samozřejmostí je označení názvu firmy včetně identifikačního čísla na budově a zajištění přijímání písemností na adresu. Vše v souladu s právními předpisy, které jsou platné v ČR.

-gia-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!