Pronájem kanceláře na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se vyplatí

15. červenec 2014

Podnikatelé, zejména ti začínající, se stále častěji poohlíží po možnosti pronajmout si kancelář na klíč. Jde především o firmy, které upřednostňují kanceláře Praha. Hlavní město v tomto směru disponuje nejširší nabídkou.

Pronájem kanceláří Praha zajišťuje společnost Scott & Weber. Tato firma působí na tuzemském trhu od roku 2009, byla založena zkušenými profesionály. V současné době nabízí například pronájem kanceláří Praha 4 v areálu Business Centra Budějovická alej. V budově A tohoto centra poskytuje možnost pronájmu plně klimatizovaných kanceláří, které jsou zařízené pohodlným nábytkem a patřičnými moderními technologiemi, které jsou pro podnikání nezbytné.

A nyní k výhodám, které přináší řešení v podobě pronájmu kanceláře na klíč.

1. Plně vybavená kancelář

První předností je to, že se nemusíte starat o nákup vybavení. Pronájem kanceláře na klíč totiž znamená, že získáte místnosti, které jsou plně vybaveny nábytkem a potřebnými technologiemi.

2. Smlouva na libovolnou dobu

Zatímco většina klasických pronájmů je požadována na delší dobu, obvykle v řádu několika let, pronájem kanceláře na klíč si zajistíte klidně i jen na několik týdnů či měsíců. Záleží tak jen na vás, jak dlouho budete prostory využívat.

3. Atraktivní lokalita

Kanceláře Praha, které nabízí společnost Scott & Weber, se nacházejí v atraktivních lokalitách přímo v centru Prahy. Získáte tak prostory, které budou dostatečně reprezentativní. Ocení to i vaši obchodní partneři a zákazníci, kteří to k vám nebudou mít daleko.

4. Příznivá cena

Pronájem kanceláří na klíč je poměrně levnou záležitostí. Zvlášť vezmete-li v potaz, že jde o prostory, jež jsou plně vybavené a v atraktivní lokalitě.

5. Doplňkové služby navíc

Při pronájmu kanceláře na klíč u Scott & Weber můžete počítat i s dalšími službami. Je vám k dispozici recepce a veškerá administrativní podpora.

To v konečném důsledku znamená, že se ihned po sepsání smlouvy můžete pustit do podnikání, není třeba čekat na vyřízení potřebných formalit, jež jsou běžné tehdy, když si pronajímáte prostory klasickým způsobem.

Využijte jedinečné možnost a kontaktujte společnost Scott & Weber, která vám nabídne odpovídající pronájem kanceláří Praha.

Komerční sdělení

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!