Ready made společnost jedním tahem

30. září 2015

Mnohdy to začíná úplně nevinně, přáním pracovat z domu. Ať už jsme zaměstnaní či podnikáme, ale je to v určitém bodu velká výhoda. Zvlášť pokud máme velký byt či dům a prostory, pro vlastní seberealizaci. Pracovní koutek se dá určitě zařídit i v malém bytě, pokud bydlíme sami a nemáme ještě malé děti. V opačném případě to může být značně náročné.

Splnili jste si tedy svůj sen a pracujete z domu. Za nějakou dobu však zjistíte, že vám už začíná práce zasahovat do vašeho soukromého života. V obýváku máte roztahané papíry, které tvoří nevzhledné hromádky, na stole se vám povaluje cartridge, která je středobodem zájmu nenechavých dětských ručiček. Asi tak nějak může vypadat soukromý život propojený s tím pracovním.

Ukažte svým klientům víc

Základem všeho je mít svůj prostor, kde nebudeme rušeni. Problém může nastat v okamžiku, když vaše snaha začne sklízet první plody své práce. Byla by škoda nerůst a zůstat dole. Mít doma vlastní kancelář je určitě finanční výhoda. Stejně tak výborné je pořádat pracovní či obchodní schůzky v kavárně. Co však dělat, když bude potřeba firemní, produktová prezentace či školení? I tady existuje možnost v podobě virtuální kanceláře. Nikdo přece nemusí vědět, že podnikáte z domu, kde se dělíte o kousek místa s dětmi nebo psem či kočkou. To by na vaší důvěryhodnosti moc nepřidalo. Naopak virtuální kancelář na lukrativním místě vám zajistí určitou noblesu.

Lukrativní adresa = zajímavé zakázky

Rozrůstá-li se vám podnikání, nezbývá než blahopřát. Je však nejvyšší čas poohlídnout se po ready made společnostech. Z vašeho domácího podnikání můžete přestoupit na vyšší level. Pokud byste se chtěli do tohoto procesu pouštět sami, trvalo by to i několik let, které můžete přeskočit. Vybudovat firmu není žádná legrace. Ready made společnosti (předzaložené společnosti) umožňují přeskočit tento krok – dlouholeté budování firmy. Získáte nejen atraktivní adresu, ušetříte si čas budováním společnosti, ale kupu papírování a běhání po úřadech. Klidně můžete nadále svůj pracovní koutek doma využívat zároveň s kočkou, ale v očích vašich zákazníků už budete „pan podnikatel“.

Komerční sdělení

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!