Školení online: Webináře šetří čas i peníze

21. květen 2013

Vzdělávání je potřeba téměř v každém businesse. Ovšem jak zajistit dostatečnou kvalitu a dobrou cenu? Řešením mohou být webináře, ovšem dokáží kvalitou zastoupit klasické vzdělávací semináře?

Webináře online

Online semináře, neboli webináře jsou v poslední době velmi populární. Navíc jsou snadné pro organizátora i pro účastníky. Jediné, co na webináře potřebujete, je připojení k internetu a počítač případně tablet či chytrý mobilní telefon. Webinář si tak můžete pustit téměř kdekoliv.

Cena webináře

Webinář je atraktivní i cenou. Důvodů je hned několik. Jedná se především o nižší náklady (žádné pronájmy meetingových místností atd.). Navíc kapacita webináře není omezena. Další úsporou je i čas. Není potřeba nic dlouhodobě připravovat (v meetingové místnosti). Všechny tyto faktory zvýhodňují webinář nad klasickým seminářem.

Anonymita

Jednou z výhod je i anonymita. Ovšem jedná se o dvousečnou zbraň. Než se webináře zúčastníte, měli byste si zjistit více informací o organizátorovi. Webinář nemusí být pod vedením odborníka. Na internetu se bohužel schová každý a dobré internetové stránky nebo internetová reklama nemusí nic znamenat. Avšak pokud autora znáte, případně o něm máte dobré informace, není důvod k pochybám.

Webinář si můžete objednat například zde. Proškolení lektoři vás proškolí například v těchto oblastech:

  • Co se změnilo v SEO za poslední rok (Pavel Ungr)
  • Úspěšná prezentace (Janíčková Marcela)
  • Projektové řízení - Metodiky klasické a agilní (Češpivová Jana)
  • a další...

Kromě jiného si můžete vybrané webináře pustit i ze záznamu - tedy prakticky kdykoli.

Anonymity lze i využít. Některým lidem je hloupé ptát se veřejně. Napsat dotaz na chatu webináře je tak mnohem jednodušší a tazatel se neobává, že by se ztrapnil „hloupou“ otázkou. Vyřčeno je tak mnohem více otázek, což je jedině dobře.

Webináře mají právem svoji oblibu. Šetří čas i peníze. Webináře se můžete zúčastnit v pohodlí domova, stejně tak můžete i webinář pořádat. Přístup k informacím, sebevzdělání si lze maximálně zjednodušit. Máte s webinářem zkušenosti? Jaké? Já osobně jen ty nejlepší, až na drobné výpadky kvůli špatnému připojení na cestách.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!