Snadné založení společnosti přes internet

26. únor 2013

Vadí vám, že jako budoucí podnikatelé musíte trávit celé hodiny a dny na úřadech, kde vyřizujete všechny potřebné formality, které jsou nutné pro založení společnosti? Pak pro vás mám jiné, rychlejší a pohodlnější řešení. Zakládání společnosti je v dnešní době možné provést daleko jednodušeji, a to přes internet.

Přednosti zakládání společnosti přes internet

Zakládání společnosti přes internet je relativně stále novinkou, která se v tuzemsku i celé Evropské unii objevila teprve před několika lety. Princip je takový, že si najmete služby nějaké externí společnosti, kupříkladu firmy zalozenie-sro.biz. Té dáte podklady pro vznik společnosti a ona se již poté zcela sama na základě vaší plné moci postará o vyřízení všech nezbytných náležitostí, které právní úprava spojuje se zakládáním společnosti.
Po úvodní konzultaci vám takováto firma vypracuje všechny dokumenty k založení společnosti, následně zajistí i podání k zápisu do Obchodního rejstříku a registraci na příslušných úřadech, například na správě sociálního zabezpečení apod. ( záleží také na tom, zda budete mít ve společnosti nějaké zaměstnance či společníky).

Do 14 dní získáte vlastní společnost

Zakládání společnosti přes internet je velmi rychlé, obvykle trvá kolem 14 dní. Je to dáno tím, že firma, kterou tímto úkonem pověříte, se na zakládání bude plně soustředit a projeví maximální snahu proces co nejvíce urychlit. Zatímco vy byste na úřadech čekali dlouhé fronty a zbytečně se stresovali, externí firma za vás udělá vše, aniž byste museli hnout brvou. Za pár dní tak konečně budete moci začít podnikat. Zakládání společnosti touto cestou je možné využít pro různé druhy podnikatelské činnosti, můžete pak třeba prodávat laserové tonery, počítače, nebo se vrhnout na podnikání v oblasti služeb apod. Záleží zkrátka jen a jen na vás.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!