Výhody prodeje READY MADE společností

29. září 2015

Prodej ready made společností – nebo také předzaložených společností je myšlenkou zbavit klienta všech komplikací a časových omezení při zakládání společnosti. Jde o společnost, která je již obchodním soudem registrována a určena k prodeji novému podnikateli.

Hlavním důvodem vzniku ready made společností je faktická potřeba začínajícího podnikatele co nejrychleji odstartovat své podnikatelské záměry. Pod novou firmou, bez zbytečné finanční přítěže v podobě splacení základního kapitálu. Prodej společností není zatížen žádnou předešlou obchodní činností a je již zapsána v obchodním rejstříku, má své IČO, nulovou ekonomickou i účetní historii a 100% garanci o bezdlužnosti. Nákup řádně registrované a odborně nakonfigurované ready made společnosti je klíčový pro budoucí podnikatelskou výkonnost.

Čas jsou peníze

Nový majitel takovéto společnosti může začít s podnikáním ihned po jejím zakoupení. Založení s.r.o společnosti svépomoci by výrazně prodloužilo start podnikání, což by nového majitele mohlo stát zajímavé klienty a finanční výnos. Pokud si tedy podnikatel chce zkrátit cestu a ušetřit čas jedná se o jediné možné a rozumné řešení. Kompletní nabídka ready made společností je dokonale přizpůsobená jak fyzickým osobám z České republiky, tak pro mezinárodní společnosti, které mají v plánu expandovat na zdejší trh. Výhodou je bezesporu i fakt, že zároveň se společností získáte prestižní sídlo firmy.

Zachováte si své soukromí

Patříte-li k těm podnikatelům, kteří nemusejí fyzicky pobývat v kanceláři, ušetří vám to peníze spojené s provozem klasické kanceláře. Psací stůl, křeslo, papíry pro tisk, razítko, oblíbené tonery Dell a další kancelářské potřeby v pohodě vměstnáte do svého bytu. Navíc tak můžete pracovat kdykoliv se vám zachce či bude potřeba. Pracovní či obchodní schůzky lze provádět v příjemném prostředí luxusní kavárny. Díky tomu zůstane adresa vašeho bydliště v anonymitě. Budete-li chtít uspořádat školení, firemní prezentaci, můžete využít za poplatek prostory, které jsou spojeny s virtuálním sídlem.

Komerční sdělení

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!