Založení firmy rychlou a snadnou cestou

15. únor 2013

V České republice vzniká ročně několik tisíc nových firem. Zájemci o podnikání přitom mají několik možností, jak docílit založení vlastní společnosti. Stále populárnějším způsobem je přitom koupě ready made společnosti. V tomto případě je totiž založení firmy velmi rychlé, podnikat se dá začít během několika málo dní, nikoliv týdnů, jak je běžně při zakládání firmy vlastní cestou obvyklé.

Ready made společnost

Jak funguje založení firmy nákupem ready made společnosti? Je to velmi jednoduché. Specializované firmy zakládají společnosti, které jsou určeny k následnému prodeji. Právě zde mluvíme o takzvané ready made společnosti. Tyto firmy nemají žádnou historii, tudíž logicky ani žádné závazky vůči dalším subjektům. Mají splacen základní kapitál a kupující jej už nemusí dokladovat. Pakliže si zajistíte založení firmy touto cestou, zaplatíte pevně stanovenou sumu, v níž je již obsaženo mimo jiného ověření správnosti názvu společnosti, příprava všech zákonem stanovených dokumentů, které jsou potřebné k zapsání do Obchodního rejstříku. Dále se nemusíte starat o zastoupení na živnostenském úřadě, externí firma, která společnost zakládá, vyřídí všechna nezbytná povolení a listiny.

Company Consulting s.r.o. nabízí snadné založení firmy a poskytnutí sídla společnosti

Založení firmy výše zmíněným způsobem nabízí kupříkladu společnost Company Consulting s.r.o. Ta nabízí ready made společnosti v tuzemsku i na Slovensku. Mezi její nejoblíbenější produkty patří ready made s.r.o., což je zcela logické, neboť právě společnosti s ručením omezeným jsou nejčastěji vznikajícími společnostmi. V České republice platí, že minimální základní kapitál u s.r.o. musí činit 200 tisíc korun. V případě, že si sjednáte koupi ready made společnosti, je tento základní kapitál již splacen.
Společnost Company Consulting s.r.o. poskytuje kromě založení firmy i další služby, zejména pronájem sídla na lukrativních adresách v tuzemsku i zahraničí. Více informací o její nabídce se dozvíte na webových stránkách companyconsulting.sk.
Nezapomeňte také, že založení firmy je jen prvním krokem k úspěšnému podnikání. Je třeba se co nejdříve po založení firmy dostat do povědomí široké veřejnosti. K tomu dnes slouží především kvalitní internetové stránky. Tvorba stránek je pro firmy a podnikatele velmi důležitým krokem, webové stránky by měla mít každá firma profesionálně zpracované tak, aby odpovídaly nejnovějším trendům.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!