Pojištění podnikatelů: ochrana nejen před zloději

18. červen 2012

Pojištění je v dnešní době nutností pro každého podnikatele. Chránit můžete nejenom svůj majetek, ale například i své dobré jméno. Pojišťovny dnes nabízejí mnoho produktů a jedině s nimi můžete v klidu usínat.

Individuální přístup je dnes samozřejmostí, každý podnikatel si tedy přijde na své. Manažeři, výkonní ředitelé, některé osvč a další se mohou pojistit proti špatnému rozhodnutí a poškození klienta. Právní kličky, případně drobné písmo v několikastránkové smlouvě může přehlédnout každý.

Jedině s výše zmíněným pojištěním jste proti špatnému rozhodnutí chráněni. Tento typ pojištění je vhodný například i pro automechaniky. Špatně provedený servis může způsobit nehodu automobilu a případně i zranění.

S pojistného se uhradí škoda i léčebné výlohy (včetně bolestného). Podobně na tom mohou být i programátoři, jejichž program by zapříčil zákazníkovi finanční ztrátu.

Pojištění majetku a dobrého jména firmy

Pro každého podnikatele by mělo být pojištění majetku a dobrého jména firmy samozřejmostí. Vloupání, živelná katastrofa a další nepříjemnosti musí být pojištěny. Zapomenout byste rozhodně neměli ani na váš automobil. V případě novějších vozů je havarijní pojištění zcela určitě namístě.

Podnikání je závislé na značce, dobrém jménu. Pojistit se můžete i proti poškození dobrého jména. Cena není vysoká, toto pojištění se rozhodně vyplatí. Právě poškození dobrého jména stojí za krachem mnoha podnikatelů, rozhodně ho nepodceňujte. Oblíbené je i pojištění proti hackerským útokům. Ovšem v tomto případě si ujasněte, zda takový luxus potřebujete.

Pojištění v osobním životě

Pojistit byste se měli i do osobního života. V tomto případě se naprosto nabízí životní pojistka, která může obsahovat i spořící část. Nehody jsou nepříjemné, ale bohužel mohou být součástí života každého z nás.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!